Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендії на навчання та проведення досліджень в Словаччині
Стипендії на навчання та проведення досліджень в Словаччині

Уряд Словацької Республіки оголошує про початок прийому заявок для участі у міжнародній стипендіальній програмі на 2012/2013 академічний рік

Стипендії на навчання та проведення досліджень в Словаччині

Мета урядової програми Словацької Республіки National Scholarship Programme - активізувати мобільність студентів, аспірантів, викладачів вузів і науковців, надавши їм можливість навчатися або проводити наукові дослідження в словацьких університетах.

У конкурсі на отримання стипендій в рамках цієї програми можуть брати участь студенти, аспіранти, викладачі вузів та науковці, які отримали запрошення на навчання або проведення наукової роботи від словацького університету або освітньої організації.

Не допускаються до участі в конкурсі кандидати, які на момент подачі заявки вже знаходяться в Словаччині з метою навчання або здійснення наукової роботи, а також ті апліканти, які вже беруть участь в грантових програмах (наприклад, Visegrad Fund, Erasmus, CEEPUS).

В рамках програми спонсорується навчання у Словацькій Республіці строком до одного року.

Студенти зможуть приступити до навчання в словацьких університетах в період з 1 вересня 2012 року до 1 квітня 2013 року. Всі інші категорії учасників (аспіранти, викладачі та науковці) - в період з 1 квітня 2012 року по 30 червня 2013 року.

Стипендія уряду Словацької Республіки включає витрати на проживання, навчання, здійснення наукової роботи, але не покриває транспортні витрати.

Щомісячна стипендія для студентів складає 280 євро, для аспірантів - 470 євро, для викладачів і науковців - від 670 до 1000 євро, в залежності від присвоєного наукового ступеню та досвіду роботи.

Заявки для участі в урядовій стипендіальній програмі приймаються до 30 квітня 2012 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті National Scholarship Programme of the Slovak Republic.

Хочете дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до наших спільнот в Facebook або ВКонтакте.

Освіта.ua
11.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!