Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендіальна програма Міжнародного Вишеградського Фонду
Стипендіальна програма Міжнародного Вишеградського Фонду

Міжнародний Вишеградський Фонд запрошує українців взяти участь у стипендіальній програмі для навчання в країнах Вишеградської групи - Польщі, Угорщині, Словаччині та Чехії

Стипендіальна програма Міжнародного Вишеградського Фонду

Метою Фонду є сприяння розвитку тіснішого співробітництва між країнами Вишеградської групи та іншими країнами шляхом надання грантів в сфері культури, науки та освіти.

До участі в стипендіальній програмі Фонду Visegrad Scholarship Program допускаються кандидати, які отримали диплом бакалавра або закінчили три курси навчання у вищому навчальному закладі України.

В рамках програми передбачається навчання у державних чи приватних університетах країн - членів Вишеградської групи тривалістю 60 семестрів на рік.

Учасники Visegrad Scholarship Program отримуватимуть стипендію в розмірі 2300 євро в семестр.

Якщо приймаючий університет знаходиться на відстані більш ніж 1500 кілометрів від місця перебування учасника програми, він може отримати одноразовий грант на покриття транспортних витрат. Ці гранти надаються на конкурсній основі та не можуть бути гарантовані кожному одержувачу стипендії.

Заявки приймаються до 31 грудня 2012 року. Для участі в стипендіальній програмі необхідно попередньо отримати запрошення від університету в Польщі, Угорщині, Словаччині або Чехії. Запрошення необхідно отримати до липня 2012 року. Аплікаційні форми будуть відкриті на початку грудня 2012 року.

Більш детальну інформацію про стипендіальну програму можна отримати на сайті Міжнародного Вишеградського Фонду.

Хочете дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кордоном" в Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
10.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!