Представники британських шкіл-пансіонів відвідають Україну

Британські школи-пансіони представлять свої програми навчання під час проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться найближчими вихідними

Представники британських шкіл-пансіонів відвідають Україну

Кількість українців, які обирають приватні британські школи-пансіони для навчання своїх дітей збільшується щороку, оскільки отримання документа про середню освіту у Великій Британії надає можливість не лише здобути європейську освіту, а й відкриває шлях до престижних вищих навчальних закладів Британії та світу.

У виставці "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого у Києві та 12-го у Запоріжжі, візьмуть участь приватні школи: Oswestry School, Cambridge Tutors College, Bosworth Independent College та SABIS International School.

Школи пропонують своїм учням отримання британських сертифікатів про середню освіту GCSE, A-level, а також міжнародного сертифікату International Baccalaureate (IB), що є необхідними для вступу до престижних університетів, таких як: Cambridge, Oxford, London school of Economics тощо.

Кожна школа – учасник міжнародної виставки, пропонує певну спеціалізацію. Наприклад, Bosworth Independent College спеціалізується на підготовці іноземних студентів до екзамену A-level. Програми цієї школи розроблені таким чином, щоб студент з будь-яким рівнем англійської мови отримав можливість протягом короткого часу розпочати навчання англійською мовою.

Особливістю школи Oswestry School є індивідуальний підхід до кожного учня та розвиток у нього лідерських якостей. Особлива увага приділяється виявленню та розвитку індивідуальних особливостей та інтересів. Учні школи мають змогу займатися спортом, музикою та мистецтвом.

Cambridge Tutors College - престижна приватна британська школа, що має високі академічними результати випускників. Навчальний заклад був заснований одним з випускників Cambridge. Метою діяльності закладу є підготовка талановитих та академічно сильних учнів до вступу в кращі університети.

Крім цього, кожна школа проводить літні канікулярні програми для тих, хто хоче вивчити англійську та відчути особливості навчання і відпочинку у школах-пансіонах Британії.

Поспілкуватись з представниками британських шкіл-пансіонів та дізнатись більше про умови зарахування та навчання ви можете під час проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012, що відбудеться у Києві та у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Крім приватних британських шкіл на виставці будуть представлені канікулярні програми для школярів у мовних школах за кордоном, спеціалізовані програми підготовки до вступу в університети та закордонні вищі навчальні заклади.

Детальну інформацію про виставку можна отримати на офіційному сайті компанії-організатора Домар Тревел Ед'юкейшен.

Виставка проводиться за підтримки міжнародних освітніх організацій: DAAD, British Council, American Councils, Education USA.

Освіта.ua
08.02.2012