Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Представники британських шкіл-пансіонів відвідають Україну
Представники британських шкіл-пансіонів відвідають Україну

Британські школи-пансіони представлять свої програми навчання під час проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться найближчими вихідними

Представники британських шкіл-пансіонів відвідають Україну

Кількість українців, які обирають приватні британські школи-пансіони для навчання своїх дітей збільшується щороку, оскільки отримання документа про середню освіту у Великій Британії надає можливість не лише здобути європейську освіту, а й відкриває шлях до престижних вищих навчальних закладів Британії та світу.

У виставці "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого у Києві та 12-го у Запоріжжі, візьмуть участь приватні школи: Oswestry School, Cambridge Tutors College, Bosworth Independent College та SABIS International School.

Школи пропонують своїм учням отримання британських сертифікатів про середню освіту GCSE, A-level, а також міжнародного сертифікату International Baccalaureate (IB), що є необхідними для вступу до престижних університетів, таких як: Cambridge, Oxford, London school of Economics тощо.

Кожна школа – учасник міжнародної виставки, пропонує певну спеціалізацію. Наприклад, Bosworth Independent College спеціалізується на підготовці іноземних студентів до екзамену A-level. Програми цієї школи розроблені таким чином, щоб студент з будь-яким рівнем англійської мови отримав можливість протягом короткого часу розпочати навчання англійською мовою.

Особливістю школи Oswestry School є індивідуальний підхід до кожного учня та розвиток у нього лідерських якостей. Особлива увага приділяється виявленню та розвитку індивідуальних особливостей та інтересів. Учні школи мають змогу займатися спортом, музикою та мистецтвом.

Cambridge Tutors College - престижна приватна британська школа, що має високі академічними результати випускників. Навчальний заклад був заснований одним з випускників Cambridge. Метою діяльності закладу є підготовка талановитих та академічно сильних учнів до вступу в кращі університети.

Крім цього, кожна школа проводить літні канікулярні програми для тих, хто хоче вивчити англійську та відчути особливості навчання і відпочинку у школах-пансіонах Британії.

Поспілкуватись з представниками британських шкіл-пансіонів та дізнатись більше про умови зарахування та навчання ви можете під час проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012, що відбудеться у Києві та у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Крім приватних британських шкіл на виставці будуть представлені канікулярні програми для школярів у мовних школах за кордоном, спеціалізовані програми підготовки до вступу в університети та закордонні вищі навчальні заклади.

Детальну інформацію про виставку можна отримати на офіційному сайті компанії-організатора Домар Тревел Ед'юкейшен.

Виставка проводиться за підтримки міжнародних освітніх організацій: DAAD, British Council, American Councils, Education USA.

Освіта.ua
08.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!