Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Магістерські та аспірантські стипендії для навчання в Південній Кореї
Магістерські та аспірантські стипендії для навчання в Південній Кореї

Уряд Республіки Корея запрошує випускників вищих навчальних закладів взяти участь у міжнародній стипендіальній програмі

Магістерські та аспірантські стипендії для навчання в Південній Кореї

Мета урядової програми - надати іноземним студентам можливість здобути вищу освіту в Республіці Корея і розвинути дружні відносини між країнами, громадяни якої беруть участь у програмі.

Програмою опікується урядова організація National Institute for International Education (NIIED), діяльність якої спрямована на реалізацію міжнародної взаємодії у сфері освіти.

Усього в рамках програми передбачено надання понад 300 грантів на отримання післядипломної освіти в університетах Південної Кореї. Від України гранти можуть отримати 4 кандидати.

Участь у стипендіальній програмі можуть взяти випускники вищих навчальних закладів, які отримали диплом бакалавра або магістра і яким на момент початку навчання не виповнилося 40 років.

Перевага надається кандидатам, які володіють англійською та/або корейською мовою, а також тим, хто подасть заявки для навчання на програмах з природознавства або технічних наук.

Передбачається, що успішний кандидат навчатиметься на програмах післядипломної освіти в одному зі схвалених організаторами університетів. До уваги аплікантів пропонується 51 корейський університет.

Заявки на участь у стипендіальній програмі приймаються через посольство Республіки Корея в рідній країні кандидата або через корейський університет, зазначений у списку університетів - учасників програми.

Відбір буде проводитися в кілька етапів. Під час першого етапу університети рекомендують кращих заявників для участі в програмі. В ході другого етапу NIIED проводить відбір кандидатів серед рекомендованих заявників.

Переможцям відбіркових етапів надаються стипендії двох категорій: для навчання на магістерських або аспірантських програмах.

Навчання включає курс корейської мови тривалістю 1 рік. Загальна тривалість навчання на магістерських програмах складає 3 роки, на аспірантських програмах - 4 роки.

Студенти, які мають сертифікат Test of Proficiency in Korean (TOPIK) не нижче 5 рівня, можуть почати навчання без обов'язкового курсу корейської мови.

У рамках програми стипендіат отримує стипендію в розмірі 900 000 вон (близько 800 дол. США, - ред.) щомісячно, а також кошти на проведення наукової роботи, переїзд, друк дисертації, медичну страховку. Кандидати з високим рівнем володіння корейською мовою отримують додаткову стипендію в розмірі 100 тисяч вон щомісяця.

Заявку для участі в стипендіальній програмі слід подати до 31 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію про стипендіальну програму уряду Республіки Корея можна отримати на сайті National Institute for International Education.

Освіта.ua
07.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!