Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендія на отримання післядипломної освіти в Німеччині
Стипендія на отримання післядипломної освіти в Німеччині

Європейський університет Віадріна пропонує випускникам українських вузів взяти участь у стипендіальному конкурсі для навчання на магістерських програмах

Стипендія на отримання післядипломної освіти в Німеччині

Стипендіальна програма фінансується Міністерством закордонних справ ФРН. Стипендії надаються Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).

У рамках програми успішні кандидати матимуть змогу навчатися у Європейському університеті Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері) на обраній магістерській програмі з подальшим отриманням диплому Master або Magister.

Європейський університет Віадріна пропонує стипендії для навчання на наступних магістерських програмах: європейські студії, міжнародне бізнес-адміністрування, історія культури Європи, культура та історія Центральної та Східної Європи, соціокультурні студії, міжнародні комунікації.

Крім цього, іноземні юристи матимуть можливість здобути післядипломну освіту з німецького права на програмі "Магістр права".

У рамках програми переможці стипендіального конкурсу проходять попередній країнознавчий, мовний та фаховий підготовчий курс.

Вимоги до пошукачів:

  • наявність диплому бакалавра, що відповідає вимогам обраної програми;
  • відмінна успішність під час попереднього навчання;
  • добрі знання німецької мови (на рівні B1/B2);
  • добрі знання англійської мови (на рівні B1/B2);
  • виключно українське громадянство.

Не дозволяється паралельне навчання в Україні під час навчання в Університеті Віадріна. Кандидат не має перебувати у Німеччині з метою навчання, роботи або за програмою Au-Pair протягом літнього семестру 2012 року.

Тривалість програми: з 1 серпня 2012 року до 30 вересня 2014 року; на програмі "Магістр права" - до 30 вересня 2013 року.

Заявки на участь у стипендіальній програмі необхідно подати до 23 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію про стипендіальну програму можна отримати на сайті Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

Хочете дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кордоном" в Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
07.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!