Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Спеціалізована виставка "Найкраще в британській освіті"
Спеціалізована виставка "Найкраще в британській освіті"

10 і 11 березня в Києві Освітнє агентство DEC education проведе міжнародну виставку "Найкраще в британській освіті-2012"

Спеціалізована виставка "Найкраще в британській освіті"

10 та 11 березня в готелі "Хаятт Рідженсі" (Київ, вул. Алли Тарасової, 5) відбудеться Сьома спеціалізована виставка "Найкраще в британській освіті". Організатором заходу виступить провідне освітнє агентство України та Молдови DEC education.

На виставці будуть представлені більше 40 шкіл, коледжів та вузів Великої Британії, а також світові освітні концерни та мовні центри.

Серед учасників виставки авторитетні приватні школи, що лідирують в регіональних рейтингових таблицях за результатами випускних програм GCSE, A-level і IB (Caterham School, Cardiff Sixth Form College, Queen Ethelburga's College).

Також будуть представлені престижні університети Великобританії, що входять до національного Топ-20: University of Exeter, University of Glasgow, Queen Mary University of London, London School of Business and Finance.

Крім того, у виставці братимуть участь представники освітніх концернів і мовних центрів: INTO University Partnerships, Kaplan International Colleges і Study Group, International Study Centres.

Головною особливістю майбутньої виставки є широкий спектр освітніх пропозицій - від мовних курсів та випускних програм середньої школи, до довузівської підготовки та програм вищої освіти. Характерною ознакою заходу також стане максимально зручний формат виставки: зустрічі з представниками навчальних закладів, індивідуальні консультації, твіттер-трансляція.

За словами організаторів, виставка буде організована з максимальною ефективністю для досягнення найбільшої інформативної користі відвідувачами. "DEC education відрізняє багаторічний досвід проведення великих освітніх виставок, - говорить директор DEC education Наталія Тарченко. – Виставка "Найкраще в британській освіті" відбудеться вже в сьоме й обіцяє привернути ще більшу увагу з боку українців, які цікавляться престижним навчанням за кордоном. Ми ж , у свою чергу, будемо раді допомогти кожному зробити впевнений крок назустріч якісним змінам у їх житті".

"Найкраще в британській освіті" це повноцінний форум про вищу освіту, на якому відвідувачі зможуть безпосередньо звернутися до представників навчальних закладів, поставити запитання, отримати актуальну інформацію про умови вступу, навчання та проживання, а також забронювати курс навчання.

"Нас відрізняє ексклюзивне партнерство з провідними школами і вузами Сполученого Королівства. Необхідно підкреслити, що переважна більшість із них приїжджають до України тільки на організовувані нашою компанією заходи", - говорить Наталія Тарченко.

Виставка відбудеться протягом двох днів, з 10 по 11 березня 2012 року. Вхід для відвідувачів безкоштовний, за запрошеннями, реєстрація обов'язкова.

Ознайомитися з розкладом і докладніше дізнатися про всіх учасників виставки можна на офіційній сторінці заходу.

Освіта.ua
06.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!