Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендія на отримання післядипломної освіти в Європі
Стипендія на отримання післядипломної освіти в Європі

Директорат Єврокомісії з питань освіти та культури пропонує стипендії для отримання післядипломної освіти в Європі на 2012/2013 академічний рік

Стипендія на отримання післядипломної освіти в Європі

Навчання буде проходити на базі кампусів College of Europe, розташованих у Бельгії та Польщі.

Увазі аплікантів пропонуються такі магістерські програми: Master of Arts in European Interdisciplinary Studies, Master of Arts in EU International Relations and Diplomacy Studies, Master of Arts in European Political and Administrative Studies, European Economic Studies і Master of European Law.

Для того щоб взяти участь в конкурсі на отримання стипендії, необхідно мати диплом про вищу освіту або навчатися на останньому курсі вищого навчального закладу. В останньому випадку зарахування кандидата на навчання буде вважатися умовним до моменту отримання диплома.

Кандидати, які отримали диплом в області економіки, законотворчості, політології та міжнародних відносин, європеїстики та історії, навчатимуться на кампусі в Брюгге (Бельгія).

Випускники вузів, які отримали диплом в перерахованих вище областях, а також в сфері соціальних наук, філософії, географії, лінгвістики та журналістики, можуть проходити навчання на кампусі в Варшаві (Польща).

Стипендія в рамках цієї програми покриває витрати на навчання, проживання, харчування, а також транспортні витрати.

Заявки на участь у стипендіальній програмі приймаються до 15 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті College of Europe.

Хочете дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кордоном" в Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
06.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!