Канадська стипендіальна програма для молодих учених

Centre for European, Russian, and Eurasian Studies при Університеті Торонто приймає заявки на участь у стипендіальній програмі для молодих вчених з України на 2012/2013 академічний рік

Канадська стипендіальна програма для молодих учених

Програму було засновано за підтримки бізнесмена Петра Яцика у 2001 році з метою вивчення української культури та історії, а також соціальних процесів, що відбуваються в сучасній Україні.

Участь у програмі можуть взяти молоді вчені, які отримали вчений ступінь не більше ніж 3 роки тому. В рамках програми підтримка надається проектам в галузі соціальних та гуманітарних наук з акцентом на актуальні процеси в сучасній Україні.

Перебуваючи в Канаді, стипендіат має не лише працювати над своїм проектом, але й викладати свій предмет протягом одного семестру. Крім цього, передбачається, що він братиме участь у лекціях, практичних заняттях зі студентами і конференціях.

Стипендіат отримає 40 тисяч канадських доларів на роботу над проектом, додатково фонд оплачує транспортні витрати. Програма для кандидатів, які пройшли конкурсний відбір, стартує в липні 2012 року.

Фонд Петра Яцика також надає молодим вченим матеріальну підтримку в рамках короткострокових візитів до Університету Торонто. Як правило, візит триває від 4 до 6 тижнів, протягом яких стипендіат проводить семінар за темою свого проекту та бере участь у супутніх наукових заходах.

Перевага в рамках програми короткотермінових візитів віддається молодим ученим віком до 35 років, галузь професійних інтересів яких охоплює такі теми як: державне будівництво України, законотворчість та управління; проблеми демократизації; освіта, культура і національна ідентифікація; зовнішня політика та міжнародні відносини.

Документи для участі в програмі приймаються до 1 березня 2012 року.

Більш детальна інформація на сайті програми ім. Петра Яцика.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
26.01.2012