Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Канадська стипендіальна програма для молодих учених
Канадська стипендіальна програма для молодих учених

Centre for European, Russian, and Eurasian Studies при Університеті Торонто приймає заявки на участь у стипендіальній програмі для молодих вчених з України на 2012/2013 академічний рік

Канадська стипендіальна програма для молодих учених

Програму було засновано за підтримки бізнесмена Петра Яцика у 2001 році з метою вивчення української культури та історії, а також соціальних процесів, що відбуваються в сучасній Україні.

Участь у програмі можуть взяти молоді вчені, які отримали вчений ступінь не більше ніж 3 роки тому. В рамках програми підтримка надається проектам в галузі соціальних та гуманітарних наук з акцентом на актуальні процеси в сучасній Україні.

Перебуваючи в Канаді, стипендіат має не лише працювати над своїм проектом, але й викладати свій предмет протягом одного семестру. Крім цього, передбачається, що він братиме участь у лекціях, практичних заняттях зі студентами і конференціях.

Стипендіат отримає 40 тисяч канадських доларів на роботу над проектом, додатково фонд оплачує транспортні витрати. Програма для кандидатів, які пройшли конкурсний відбір, стартує в липні 2012 року.

Фонд Петра Яцика також надає молодим вченим матеріальну підтримку в рамках короткострокових візитів до Університету Торонто. Як правило, візит триває від 4 до 6 тижнів, протягом яких стипендіат проводить семінар за темою свого проекту та бере участь у супутніх наукових заходах.

Перевага в рамках програми короткотермінових візитів віддається молодим ученим віком до 35 років, галузь професійних інтересів яких охоплює такі теми як: державне будівництво України, законотворчість та управління; проблеми демократизації; освіта, культура і національна ідентифікація; зовнішня політика та міжнародні відносини.

Документи для участі в програмі приймаються до 1 березня 2012 року.

Більш детальна інформація на сайті програми ім. Петра Яцика.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
26.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!