Гранти на навчання та проведення досліджень у Греції

Громадський культурно-освітній фонд Олександра Онассіса (Alexander S. Onassis Foundation) оголошує про прийом заявок на участь у стипендіальній програмі післядипломного навчання на 2012/2013 рік

Гранти на навчання та проведення досліджень у Греції

Перша щорічна програма дослідницьких грантів і стипендій на навчання в Греції для іноземців реалізується за підтримки Європейського Союзу і Грецького національного фонду.

Програма була заснована з метою популяризації грецької мови, історії та культури за кордоном, а також розвитку співробітництва між іноземною науковою спільнотою та їх грецькими колегами.

В рамках програми надається матеріальна підтримка на навчання та проведення наукових досліджень в наступних областях: гуманітарні науки, суспільні науки, мистецтво.

Конкурсний відбір проводиться за двома категоріями: грант на науково-дослідницьку роботу (Category I) і стипендія на післядипломне навчання (Category II).

На отримання гранту для проведення науково-дослідної роботи можуть претендувати кандидати наук віком до 40 років. Дослідник отримує щомісячну дотацію в розмірі 1500 євро. В рамках цієї категорії буде надано 2 гранти.

На отримання стипендії для навчання на післядипломних програмах можуть претендувати аспіранти віком до 30 років. Щомісячна дотація становить 1000 євро. В рамках цієї категорії буде надано 10 стипендій.

Дослідницька робота і навчання здійснюються в Греції протягом 1 року - з жовтня 2012 року по вересень 2013 року. Продовження термінів в рамках програми не допускається.

Для того щоб взяти участь у конкурсному відборі, необхідно подати документи до 29 лютого 2012 року.

Більш детальна інформація про програму дослідницьких грантів і стипендій на навчання в Греції для іноземців - на сайті фонду Олександра Онассіса http://www.onassis.gr/en/scholarships-foreigners.php.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
26.01.2012