Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Гранти на навчання та проведення досліджень у Греції
Гранти на навчання та проведення досліджень у Греції

Громадський культурно-освітній фонд Олександра Онассіса (Alexander S. Onassis Foundation) оголошує про прийом заявок на участь у стипендіальній програмі післядипломного навчання на 2012/2013 рік

Гранти на навчання та проведення досліджень у Греції

Перша щорічна програма дослідницьких грантів і стипендій на навчання в Греції для іноземців реалізується за підтримки Європейського Союзу і Грецького національного фонду.

Програма була заснована з метою популяризації грецької мови, історії та культури за кордоном, а також розвитку співробітництва між іноземною науковою спільнотою та їх грецькими колегами.

В рамках програми надається матеріальна підтримка на навчання та проведення наукових досліджень в наступних областях: гуманітарні науки, суспільні науки, мистецтво.

Конкурсний відбір проводиться за двома категоріями: грант на науково-дослідницьку роботу (Category I) і стипендія на післядипломне навчання (Category II).

На отримання гранту для проведення науково-дослідної роботи можуть претендувати кандидати наук віком до 40 років. Дослідник отримує щомісячну дотацію в розмірі 1500 євро. В рамках цієї категорії буде надано 2 гранти.

На отримання стипендії для навчання на післядипломних програмах можуть претендувати аспіранти віком до 30 років. Щомісячна дотація становить 1000 євро. В рамках цієї категорії буде надано 10 стипендій.

Дослідницька робота і навчання здійснюються в Греції протягом 1 року - з жовтня 2012 року по вересень 2013 року. Продовження термінів в рамках програми не допускається.

Для того щоб взяти участь у конкурсному відборі, необхідно подати документи до 29 лютого 2012 року.

Більш детальна інформація про програму дослідницьких грантів і стипендій на навчання в Греції для іноземців - на сайті фонду Олександра Онассіса http://www.onassis.gr/en/scholarships-foreigners.php.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
26.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!