Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендії на отримання післядипломної освіти у Франції
Стипендії на отримання післядипломної освіти у Франції

Міністерство закордонних і європейських справ Франції спільно з компанією з виробництва технічних газів AIR LIQUIDE оголошують про початок стипендіальної програми на 2012/2013 академічний рік

Стипендії на отримання післядипломної освіти у Франції

Стипендіальна програма Air Liquide International Scholarship (ALIS) була заснована в 2010 році з метою надання підтримки іноземним студентам, які хочуть отримати післядипломну освіту у Франції.

У програмі можуть взяти участь особи, які на даний момент є студентами вищих навчальних закладів України.

Стипендія надається на навчання в 2012/2013 академічному році на кваліфікаційному рівні Master 2 за напрямами підготовки: енергоресурси, промислове будівництво, технології та інновації, економіка та фінанси.

Підготовка студентів буде здійснюватися на базі одного з трьох навчальних закладів: Ecole Centrale Paris, Ecole Polytechnique (Paris) або Université Paris Dauphine. Після закінчення навчання випускники стажуватимуться в одному з французьких відділень AIR LIQUIDE.

У рамках цієї програми учасники отримують стипендію в розмірі 13 тисяч євро. Стипендія покриває транспортні витрати та навчання протягом одного року у Франції.

Зі свого боку, Міністерство закордонних і європейських справ Франції забезпечує студентам соціальну та медичну страховку, а також підготовчі курси з французької мови.

До прибуття до місця навчання і під час навчання студентам надається підтримка в питаннях пошуку житла та облаштування на новому місці.

У 2012/2013 році в рамках стипендіальної програми буде надано 16 стипендій найбільш успішним студентам. Для участі в програмі, документи необхідно подати до 4 травня 2012 року.

Більш детальна інформація про стипендіальну програму Air Liquide International Scholarship - на сайті Міністерства закордонних та європейських справ Франції.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
25.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!