Students International IELTS Test Centre запрошує на пробний тест

Під час проведення щорічної виставки "Навчання за кордоном" відвідувачі зможуть пройти пробне тестування IELTS та отримати консультації фахівців

Students International IELTS Test Centre запрошує на пробний тест

28 січня в Києві відбудеться 5-та щорічна виставка закордонних навчальних закладів "Навчання за кордоном", під час якої відвідувачі матимуть можливість пройти пробне тестування IELTS, а також отримати рекомендації фахівців щодо підготовки до тестування та його проведення.

Як відомо, IELTS є одним з найпопулярніших мовних іспитів у світі, засновниками якого є IDP Education Pty Ltd, The British Council та University of Cambridge ESOL Examinations. За кількістю кандидатів, що бажають скласти тест, IELTS є безумовним лідером.

"Сертифікат IELTS Academic необхідний усім, хто хоче стати студентом університетів Великої Британії, Австралії, Канади, США, Нової Зеландії та інших країн, де навчання відбувається англійською мовою. Результатам IELTS, як підтвердженню рівня володіння англійською, також довіряють професійні асоціації та роботодавці в усьому світі", - каже директор компанії Students International Лариса Степаненко.

Вона також повідомила, що зараз в Україні діє два офіційні центри IELTS, один з яких -"Students International IELTS Test Centre" - надасть усім бажаючим можливість скласти пробний тест IELTS під час виставки "Навчання за кордоном", 28 січня.

Тест проводитимуть співробітники мовного центру, досвідчені викладачі англійської як іноземної, які спеціалізуються на підготовці до мовних іспитів, зокрема до IELTS.

"Тест складатиметься з усної та письмової частини (вибірково), читання і сприйняття на слух перевірятися не будуть. Однак, незважаючи на те, що скорочена версія тесту і не є офіційним тестом IELTS, це гарна можливість безкоштовно оцінити свій рівень англійської та отримати рекомендації щодо подальшої підготовки від людей, які особисто успішно склали іспит і допомогли зробити це багатьом іншим", - підкреслила Лариса Степаненко.

У Students International також повідомили, що під час проведення виставки, представники відомих закордонних навчальних закладів представлять відвідувачам свої програми, що зацікавлять як школярів, які хочуть взяти участь в короткострокових мовних програмах, так і абітурієнтів, які прийняли рішення здобути вищу освіту за кордоном.

Інформація про проведення виставки, а також реєстрація відвідувачів на сайті організаторів.

Освіта.ua
23.01.2012