Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Гранти для молодих учених на проведення досліджень в Німеччині
Гранти для молодих учених на проведення досліджень в Німеччині

Незалежна неприбуткова організація Фонд Фріца Тіссена (Fritz Thyssen Foundation) оголошує про прийом заявок від молодих дослідників на отримання грантів для проведення досліджень в Німеччині

Гранти для молодих учених на проведення досліджень в Німеччині

Fritz Thyssen Foundation має на меті підтримати молодих науковців, які здійснюють дослідження в університетах або в некомерційних дослідницьких установах. Цю мету фонд досягає шляхом фінансування конкретних проектів, що здійснюються у галузі, визначеній фондом.

Наразі фонд приймає заявки від молодих учених, які отримали докторський ступінь не раніше ніж два роки тому у галузі природничих та гуманітарних наук.

Фонд підтримує передусім ті заявки, що надходять через вищий навчальний заклад або некомерційну дослідницьку установу, у яких дослідник здійснює роботу над своїм проектом. Фонд Фріца Тіссена також підтримує двостороннє міжнародне співробітництво.

У рамках програми стипендіату виплачується щомісячна стипендія у розмірі 1700 євро. Додатково стипендіат отримує суму у розмірі 100 євро, що призначається на необхідні матеріали, візити до інших наукових груп тощо. Окрім цього, сплачуються транспортні витрати до місця призначення, де дослідник працюватиме над своїм проектом. Аплікант також може розраховувати на додаткові виплати в залежності від потреб, наприклад, дотації на оренду житла або на догляд за дитиною до 12 років.

Для участі у конкурсі на отримання гранту необхідно підготувати наступний пакет документів: заявка, опис дослідницького проекту, підтвердження з боку приймаючого університету щодо підтримки проекту, а також кошторис витрат в рамках програми для заявників-іноземців.

Заявки на участь у програмі наукових досліджень за кордоном приймаються 2 рази на рік. Заявки аплікантів, які подадуть документи до 17 лютого 2012 року, розглядатимуться під час літнього засідання комітету фонду; до кінця вересня 2012 року – на зимовому засіданні комітету.

Фонд також надає матеріальну підтримку молодим ученим, які бажають взяти участь у наукових конференціях. Засідання комітету щодо цього питання відбувається 4 рази на рік – 28 лютого, 31 травня, 31 серпня та 30 листопада. Як правило, розгляд документів триває від шести до восьми тижнів, тому заявникам рекомендується надсилати заявки принаймні за три місяці до очікуваної дати засідання комітету фонду.

Детальну інформацію щодо отримання фінансування на проведення досліджень та участь у конференціях Фонду Фріца Тіссена можна отримати на сайті організації Fritz Thyssen Foundation.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
20.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!