Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Презентація Jönköping University і Malmö University (Швеція) в Києві
Презентація Jönköping University і Malmö University (Швеція) в Києві

27 січня в Києві відбудеться презентація програм двох шведських університетів - Jönköping University і Malmö University

Презентація Jönköping University і Malmö University (Швеція) в Києві

Ці навчальні заклади пропонують програми підготовки бакалаврів і магістрів за інженерно-технічними, економічними, медичними та гуманітарними спеціальностями.

Jönköping University - приватний навчальний заклад, заснований у 1994 році. В університеті здобувають освіту близько 9 тисяч студентів. Jönköping University співпрацює з більш ніж 350 партнерськими вузами по всьому світу і є одним з провідних вузів Швеції за кількістю іноземних студентів.

Malmö University College був заснований у 1998 році. Тут здобувають освіту близько 24 тис. студентів, що дає йому право вважатися одним з найбільших навчальних закладів Швеції.

Під час зустрічі з представниками вузів українські абітурієнти дізнаються про особливості та перспективи отримання вищої освіти у Швеції, вступні вимоги та можливості проходження довузівської підготовки.

У презентації також візьмуть участь випускники цих університетів, які поділяться своїми враженнями від навчання та дадуть відповіді на запитання присутніх.

Навчання в Jönköping University і Malmö University може бути цікаво тим, що університети надають знижки на навчання студентам, які демонструють академічні успіхи.

Вхід на захід вільний. Презентація відбудеться в приміщенні освітнього агентства DEC education за адресою: м. Київ, вул. Підвисоцького, 16. Початок заходу - о 18.30. Попередня реєстрація обов'язкова.

Освіта.ua
14.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!