Стипендії для навчання у вузах Чехії в 2012/2013 навчальному році

Уряд Чеської Республіки оголошує про прийом заявок на отримання стипендії для навчання в державних вузах країни в 2012/2013 навчальному році

Стипендії для навчання у вузах Чехії в 2012/2013 навчальному році

Урядові стипендії надаються для навчання на бакалаврських та магістерських програмах на чеській мові, що включають підготовчий курс тривалістю 1 рік. Ця категорія стипендій надається тим кандидатам, які успішно складуть вступні іспити до вибраної освітньої установи.

Стипендії також надаються для навчання на магістерських програмах і в аспірантурі англійською мовою за такими напрямами підготовки: економіка, інформатика та сільське господарство.

Для того щоб взяти участь в конкурсі на отримання стипендії, необхідно надати наступний комплект документів: мотиваційний лист; коротку автобіографію; копію свідоцтва про здобуту освіту з оцінками; інші додаткові документи (рекомендації, грамоти тощо.).

Заявки приймаються до 15 січня 2012 року. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки http://www.msmt.cz/

Освіта.ua
21.12.2011