Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендіальний конкурс на навчання та стажування в Польщі
Стипендіальний конкурс на навчання та стажування в Польщі

Польсько-Американський фонд Свободи та Польсько-Американська комісія Фулбрайта оголошують конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2012/2013 навчальному році

Стипендіальний конкурс на навчання та стажування в Польщі

Участь у програмі можуть взяти молоді люди у віці до 35 років, які здобули вищу освіту і є представниками таких професійних груп: політики, працівники органів державної влади та самоврядування; підприємці, менеджери; лідери неурядових організацій, працівники соціальної сфери; викладачі вузів, журналісти.

Реалізація програми відбувається у рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі, а також дво- або чотиритижневих стажувань у державних або приватних організаціях.

Обов'язковою умовою є знання польської або англійської мови залежно від обраного стажування.

Переможці конкурсу отримуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 1800 польських злотих. Додатково програма покриває такі витрати: вартість навчання, проживання в Польщі, страхування, білет до Польщі й назад, візи, покупка навчальних матеріалів.

Заявку для участі в конкурсі необхідно подати до 1 березня 2012 року. Більш детальна інформація на сайті програми ім. Лейна Кіркланда http://www.kirkland.edu.pl

Освіта.ua
19.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!