Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Магістерські стипендії для спеціалістів з геопросторових технологій
Магістерські стипендії для спеціалістів з геопросторових технологій

В рамках стипендіальної програми ЄС Erasmus Mundus оголошується конкурс на отримання стипендії для навчання на магістерській програмі з геопросторових технологій

Магістерські стипендії для спеціалістів з геопросторових технологій

Магістерська програма з геопросторових технологій являє собою спільний проект університетів Мюнстера (Німеччини), Кастилії (Іспанія) та Лісабону (Португалія).

До участі запрошуються випускники з дипломом бакалавра з кваліфікацією у галузі застосування геоінформації. Заохочується подання заяв кандидатами з досвідом роботи у галузі геоінформації. До участі не допускаються особи, які вже отримали відповідний ступінь з геопросторових технологій.

Заявку на участь слід подати онлайн, а також необхідно надіслати поштою оригінали документів до 15 січня 2012 року. Початок магістерської програми: 1 вересня 2012 року.

Більш детальну інформацію про стипендіальну програму можна дізнатися за посиланням http://www.mastergeotech.info/

Освіта.ua
13.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!