Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Представник Лондонської школи бізнесу і фінансів проведе семінар в Києві
Представник Лондонської школи бізнесу і фінансів проведе семінар в Києві

14 грудня в офісі компанії STUDY.UA відбудеться семінар, який проведе представник Лондонської школи бізнесу і фінансів Карина Омельяненко

Представник Лондонської школи бізнесу і фінансів проведе семінар в Києві

Лондонська школа бізнесу і фінансів (LSBF) - навчальний заклад, кампуси якого знаходяться в Лондоні, Бірмінгемі, Манчестері та Торонто. Щорічна кількість студентів в LSBF - близько 12 тисяч, що робить школу однією з найбільших бізнес-шкіл Великої Британії.

Набір на програми навчання LSBF проходить круглий рік з початком навчання у січні, квітні, липні та жовтні.

Семінар буде цікавий усім, хто хоче здобути бізнес-освіту в Англії з правом на роботу під час навчання.

Учасники семінару дізнаються, як вступити до англійського вузу без підготовчих курсів; як отримати подвійну вищу освіту англійського та французького зразка; як одночасно вчитися і працювати в Англії, а також як школа сприяє працевлаштуванню своїх випускників.

Семінар відбудеться 14 грудня 2011 року в офісі компанії STUDY.UA за адресою: м. Київ, б-р Дружби Народів 7, оф. 22. Початок заходу - 17.00.Попередня реєстрація обов'язкова.

За більш детальною інформацією звертайтеся в освітню компанію STUDY.UA за тел.: (044) 500-03-20, (099) 000-03-20, (097) 000-03-20, (093) 000-03-20.

Освіта.ua
06.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!