Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Презентація компанії GOSTUDY CZ (Чехія)
Презентація компанії GOSTUDY CZ (Чехія)

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, компанія GOSTUDY CZ (Чехія) представить програми навчання в Чехії

Презентація компанії GOSTUDY CZ (Чехія)

Компанія GOSTUDY CZ працює на ринку освітніх послуг Чехії з 1998 року.

GOSTUDY CZ пропонує широкий спектр освітніх програм в Чехії: мовні та підготовчі курси; вступ до приватних вузів після школи/вузу.

GOSTUDY CZ курирує видачу віз у всіх посольствах Чехії в країнах СНД і забезпечує всім студентам правову та медичну допомогу, консультації з будь-яких питань, пов'язаних з навчанням, побутом, проживанням, а також надає підтримку протягом першого року навчання.

На сьогоднішній день компанія GOSTUDY CZ допомогла більш ніж 1000 студентам, які вже отримали або ще здобувають вищу освіту у вузах Праги, Острави, Брно та інших міст Чехії.

Українські офіси компанії знаходяться в Києві, Вінниці, Горлівці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Мукачево, Кременчуці, Кривому Розі, Полтаві, Сумах та Черкасах.

Детальніше ознайомитися з програмами GOSTUDY CZ ви зможете на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!