Розпочався прийом заявок на участь у Millennium Youth Camp у Фінляндії

Незалежний фонд Technology Academy Finland оголошує про прийом заявок для участі в міжнародному таборі Millennium Youth Camp в 2012 році

Розпочався прийом заявок на участь у Millennium Youth Camp у Фінляндії

Взяти участь у щорічному заході Millennium Youth Camp запрошуються молоді люди з будь-якої країни, які народилися в 1993-1996 роках і які цікавляться математикою, природничими і технічними науками.

Організатори табору, таким чином, прагнуть сприяти обміну досвідом між молодими дослідниками на ранніх стадіях їх кар'єри, а також їх кар'єрному росту.

У таборі, що відбудеться в Гельсінкі, учасники зможуть ознайомитися з фінським досвідом досліджень у галузі математики, природничих і технічних наук, дізнатися більше про фінські компанії та вузи.

У міжнародному літньому таборі Millennium Youth Camp молоді люди також братимуть участь у зустрічах з відомими науковцями та представниками фінських компаній.

Крім лекцій, воркшопів і візитів до компаній-партнерів Millennium Youth Camp, в рамках табору планується робота над проектами в невеликих багатонаціональних групах, якими керуватимуть найкращі експерти в своїй галузі. Робоча мова Millennium Youth Camp - англійська.

Теми табору традиційні: зміна клімату, відновлювані джерела енергії, водний простір, інформаційно-комунікаційні технології та прикладна математика.

Заявки на участь необхідно подати до 18 грудня. Більш детальну інформацію про Millennium Youth Camp-2012 і правила відбору учасників дивіться на сайті організаторів.

Освіта.ua
04.11.2011