Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Розпочався прийом заявок на участь у Millennium Youth Camp у Фінляндії
Розпочався прийом заявок на участь у Millennium Youth Camp у Фінляндії

Незалежний фонд Technology Academy Finland оголошує про прийом заявок для участі в міжнародному таборі Millennium Youth Camp в 2012 році

Розпочався прийом заявок на участь у Millennium Youth Camp у Фінляндії

Взяти участь у щорічному заході Millennium Youth Camp запрошуються молоді люди з будь-якої країни, які народилися в 1993-1996 роках і які цікавляться математикою, природничими і технічними науками.

Організатори табору, таким чином, прагнуть сприяти обміну досвідом між молодими дослідниками на ранніх стадіях їх кар'єри, а також їх кар'єрному росту.

У таборі, що відбудеться в Гельсінкі, учасники зможуть ознайомитися з фінським досвідом досліджень у галузі математики, природничих і технічних наук, дізнатися більше про фінські компанії та вузи.

У міжнародному літньому таборі Millennium Youth Camp молоді люди також братимуть участь у зустрічах з відомими науковцями та представниками фінських компаній.

Крім лекцій, воркшопів і візитів до компаній-партнерів Millennium Youth Camp, в рамках табору планується робота над проектами в невеликих багатонаціональних групах, якими керуватимуть найкращі експерти в своїй галузі. Робоча мова Millennium Youth Camp - англійська.

Теми табору традиційні: зміна клімату, відновлювані джерела енергії, водний простір, інформаційно-комунікаційні технології та прикладна математика.

Заявки на участь необхідно подати до 18 грудня. Більш детальну інформацію про Millennium Youth Camp-2012 і правила відбору учасників дивіться на сайті організаторів.

Освіта.ua
04.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!