Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Французький павільйон в рамках виставки "Освіта та кар’єра"
Французький павільйон в рамках виставки "Освіта та кар’єра"

Агенція з питань вищої освіти у Франції Campus France і Посольство Франції в Україні організовують Французький павільйон в рамках виставки "Освіта та кар’єра", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Французький павільйон в рамках виставки "Освіта та кар’єра"

Павільйон буде організовано з метою розширення плідної співпраці між вищими навчальними закладами Франції і України та розвитку студентської мобільності.

Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитись із системою освіти Франції, дізнатися про умови вступу до університетів та умови працевлаштування.

Зокрема, відвідувачі виставки матимуть можливість взяти участь у безкоштовних майстер-класах від керівників французьких підприємств.

17 листопада відбудеться майстер-клас "Особливості HR політики французьких підприємств" англійською мовою, 18 листопада - "Підготовка до співбесіди з працевлаштування" українською мовою. Попередня реєстрація на майстер-класи обов’язкова за електронною адресою cfucus.rdv@gmail.com.

Крім того, французько-українська професійна мережа "Le Reseau" надаватиме консультації щодо оформлення резюме.

Виставка "Освіта та кар’єра" відбудеться 17-19 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" (Київ, вул. Хрещатик, 2). Вхід вільний.

Освіта.ua
03.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!