Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Abu Dhabi University відзначено Світовим освітнім конгресом
Abu Dhabi University відзначено Світовим освітнім конгресом

Коледж інженерних та комп'ютерних наук університету Abu Dhabi University отримав нагороду як Найкращий навчальний заклад у сфері інженерії під час Церемонії нагородження Asia Awards на Всесвітньому освітньому конгресі в Дубаї.

Abu Dhabi University відзначено Світовим освітнім конгресом

Коледж інженерних та комп'ютерних наук університету Abu Dhabi University (Об'єднані Арабські Емірати) отримав нагороду як Найкращий навчальний заклад в області інженерії під час Церемонії нагородження Asia Awards на Всесвітньому освітньому конгресі в Дубаї.

Коледж був обраний групою міжнародних експертів та професіоналів вищої освіти після вивчення та розгляду університетів з понад 20 країн світу, таких як Бахрейн, Індія, Японія, Катар, Пакистан, Корея, Саудівська Аравія та інших, і нагороджений у знак визнання його прагнення до досконалості в галузі освіти, наукових досліджень, лідерських практик, а також виконання зобов'язань щодо досягнення світових освітніх стандартів через приведення навчальних програм у відповідність до потреб ринку праці в області інженерії.

"Ця нагорода є свідченням відданості  Abu Dhabi University до впровадження зразкових стандартів освіти, і підтверджує його статус, як одного з найпрестижніших університетів регіону та ОАЕ", - сказав доктор Набіль Ібрагім, ректор Abu Dhabi University, коментуючи важливість отримання титулу Кращого навчального закладу в галузі інженерії.

Також доктор Набіль розповів, що Abu Dhabi University був удостоєний іншої престижної нагороди минулого року, коли він завоював Sheikh Khalifa Excellence Award (SKEA) за прагнення до досконалості в досягненні головних стратегічних цілей і завдань. Університет отримав перемогу над великим числом промислових і дослідницьких установ країни під час конкуренції за SKEA і став першим навчальним закладом, який отримав цю нагороду.

Приймаючи нагороду Коледжу на церемонії Asia Awards, його декан, доктор Алі Назмі високо оцінив роль Світового освітнього конгресу в заохоченні і підтримці сфери освіти, а також мотивації шкіл та вищих навчальних закладів для досягнення досконалості в галузі викладання і застосування міжнародних лідерських практик.

Він також зазначив, що на додаток до 9 академічних програм Коледжу інженерних та комп'ютерних наук, пропонованих студентам і здобувачам наукових ступенів, Коледж планує запустити програму Бакалавра в галузі авіації та Бакалавра в області хімічного машинобудування, після акредитації Міністерством вищої освіти і наукових досліджень.

Освіта.ua
31.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!