У Києві відбудеться виставка мовних шкіл International House

16 жовтня 2011 року пройде виставка мовних шкіл міжнародної освітньої організації International House

У Києві відбудеться виставка мовних шкіл International House

Пыд час виставки всі бажаючі зможуть познайомитися та поспілкуватися з представниками іноземних мовних шкіл з Великої Британії, Іспанії, Італії, Мексики та Колумбії, а також з представниками Українського підрозділу International House і штаб-квартири організації в Лондоні.

Захід розрахований на школярів і студентів, які планують продовжити освіту за кордоном, а також на їхніх батьків.

Інформація виставки буде корисна тим, хто хоче підвищити рівень володіння іноземними мовами, викладачам, перекладачам, любителям подорожей, працівникам сфери управління та юриспруденції.

Відвідувачі виставки отримають можливість дізнатися про умови та програми навчання в мовних школах International House по всьому світу.

Виставка відбудеться 16 жовтня, у приміщенні готелю "Опера", розташованого за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 53. Час проведення заходу: 15.00-19.00.

Довідка: International House здійснює свою діяльність у Києві більше 15 років, понад 10 років організація допомагає своїм студентам успішно здобувати освіту за кордоном.

Освітнє агентство мовної школи International House Київ підбирає найкращий варіант навчання для кожного, надаючи консультації з усіх аспектів перебування за кордоном.

Освіта.ua
12.10.2011