Творчий конкурс "Німецька мова в науках"

Німецька служба академічних обмінів DAAD та Гете-Інститут оголосили міжнародний творчий конкурс на кращий рекламний мотив за темою "Німецька мова в науках"

Творчий конкурс "Німецька мова в науках"

Міжнародний конкурс "Німецька мова в науках" орієнтується на молодих графіків, медіа-дизайнерів, текстовиків, науковців, студентів та знавців німецької мови з Німеччини та з-за кордону.

Конкурс має на меті зробити науковий світ Німеччини зрозумілим широкому загалу людей, засвідчити важливість німецької мови у науковій спільноті, відкрити шлях до вищої освіти та отримання грантів у Німеччині.

Учасники конкурсу мають відповісти на питання, яку роль відіграє німецька мова у дослідницькій роботі, як сприймають німецьку науку та наукові знання у світі, як оволодіти кількома мовами, займаючись наукою.

Учасники конкурсу не обмежені засобами та формами втілення своїх ідей. Призовий фонд конкурсу – 5 тисяч євро.

Особа, яка посяде перше місце, отримає грошову винагороду у розмірі 3 тисячі євро, а також можливість відвідати церемонію нагородження, що відбудеться 10-12 листопада 2011 року в м. Ессен (Німеччина).

Другий та третій переможці у якості винагороди отримають по 1 тисячі євро. Роботи переможців демонструватимуть в університетах.

Більш детальну інформацію про творчий конкурс можна отримати німецькою мовою за посиланням http://www.goethe.de/lhr/prj/diw/pwb/deindex.htm, або англійською http://www.daad.de/portrait/presse/pressemitteilungen/2011/18271.en.html

Освіта.ua
16.09.2011