Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Творчий конкурс "Німецька мова в науках"
Творчий конкурс "Німецька мова в науках"

Німецька служба академічних обмінів DAAD та Гете-Інститут оголосили міжнародний творчий конкурс на кращий рекламний мотив за темою "Німецька мова в науках"

Творчий конкурс "Німецька мова в науках"

Міжнародний конкурс "Німецька мова в науках" орієнтується на молодих графіків, медіа-дизайнерів, текстовиків, науковців, студентів та знавців німецької мови з Німеччини та з-за кордону.

Конкурс має на меті зробити науковий світ Німеччини зрозумілим широкому загалу людей, засвідчити важливість німецької мови у науковій спільноті, відкрити шлях до вищої освіти та отримання грантів у Німеччині.

Учасники конкурсу мають відповісти на питання, яку роль відіграє німецька мова у дослідницькій роботі, як сприймають німецьку науку та наукові знання у світі, як оволодіти кількома мовами, займаючись наукою.

Учасники конкурсу не обмежені засобами та формами втілення своїх ідей. Призовий фонд конкурсу – 5 тисяч євро.

Особа, яка посяде перше місце, отримає грошову винагороду у розмірі 3 тисячі євро, а також можливість відвідати церемонію нагородження, що відбудеться 10-12 листопада 2011 року в м. Ессен (Німеччина).

Другий та третій переможці у якості винагороди отримають по 1 тисячі євро. Роботи переможців демонструватимуть в університетах.

Більш детальну інформацію про творчий конкурс можна отримати німецькою мовою за посиланням http://www.goethe.de/lhr/prj/diw/pwb/deindex.htm, або англійською http://www.daad.de/portrait/presse/pressemitteilungen/2011/18271.en.html

Освіта.ua
16.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!