Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Програма FLEX для школярів з обмеженими фізичними можливостями
Програма FLEX для школярів з обмеженими фізичними можливостями

Впродовж вісімнадцяти років програма культурного обміну FLEX надає українським старшокласникам можливість навчатися та жити в США

Програма FLEX для школярів з обмеженими фізичними можливостями

Програма фінансується урядом США, тож є безкоштовною для її учасників. Учасники програми мешкатимуть в американських родинах та навчатимуться в американських школах, отже, зможуть більше дізнатися про звичайне життя цієї країни.

До участі у програмі обміну запрошуються учні з обмеженими фізичними можливостями 8, 9, 10 та11 класів, які народилися в період з 15 березня 1994 року до 15 липня 1997 року. Усі учні мають володіти англійською мовою.

Обов'язковою умовою є те, що аплікант протягом останніх п'яти років не проживав у Сполучених Штатах Америки більше трьох місяців.

Кандидати на участь обираються шляхом тестування. Учні з обмеженими фізичними можливостями можуть обрати найзручніше для них місце тестування. Цього року тестування буде проводитися в 24 містах України, починаючи з 10 вересня.

Організатори зазначають, що конкурс для учнів з обмеженими фізичними можливостями проходитиме окремо від загальної групи, вони змагатимуться між собою.

Фіналістам програми оплачується подорож від їх домівки до місця перебування в США та назад, а також надається стипендія та медична страховка.

Детальніше про цьогорічний відбір учасників ви можете дізнатись у статті "Програма обміну школярів FLEX на 2012/2013 рік"

Освіта.ua
02.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!