Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Конкурс FLEX для старшокласників: безкоштовне навчання в США
Конкурс FLEX для старшокласників: безкоштовне навчання в США

Програма культурного обміну FLEX розпочинає новий сезон та дає можливість українському школяру відкрити не туристичну, а справжню Америку

Конкурс FLEX для старшокласників: безкоштовне навчання в США

"Сьогодні у багатьох є можливість побувати у Сполучених Штатах Америки, але слід пам’ятати, що туристичні подорожі відкривають лише туристичну Америку", - пояснює Бред Міллер, директор програми FLEX в Україні.

"Програму обміну майбутніх лідерів" (FLEX) було створено Конгресом Сполучених Штатів Америки, щоб надати можливість народам України та США більше дізнатися один про одного.

Програма обміну школярів FLEX дозволяє учаснику ознайомитися з США більш детально, адже учасники програми мешкають в американських родинах та навчаються в американських школах, пояснює Бред Міллер.

За словами директора програми, FLEX існує впродовж вісімнадцять років, проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників.

За минулі роки більш ніж 250 школярів із країн СНД уже навчалися в США за цією програмою. Для участі в програмі 2012/2013 навчального року буде відібрано близько 200 фіналістів з України.

Цього року тестування буде проводитися в 24 містах України, починаючи з 10 вересня. У конкурсі FLEX можуть приймати участь усі школярі, які навчаються у 8-10 класах та вільно володіють англійською мовою, розповідають організатори.

"Наша програма цікава й особлива, не тільки тому, що сотні українських школярів дізнаються більше про культуру США та повсякденне життя американців, але ще й тому, що американські сім’ї та громадськість можуть дізнатись багато нового про українську культуру, приймаючи в себе вдома учасників нашої програми", - говорить Бред Міллер.

Детальніше про цьогорічний відбір ви можете дізнатись у статті "Програма обміну школярів FLEX на 2012/2013 рік"

Освіта.ua
02.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!