Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Визначено переможців конкурсу на безкоштовне навчання в болгарському університеті
Визначено переможців конкурсу на безкоштовне навчання в болгарському університеті

Агенцією з освіти за кордоном Istudy підведені підсумки конкурсу на безкоштовне навчання в Європейському Політехнічному Університеті (Болгарія, м. Перник) протягом одного року

Визначено переможців конкурсу на безкоштовне навчання в болгарському університеті

Відповідно до умов конкурсу, старшокласники, абітурієнти та студенти мали пройти тест на знання математики та англійської мови, тестування на логічне мислення, а також відповісти на запитання про Болгарію.

За підсумками конкурсу були визначені троє фіналістів. Ними стали Ганна Нечипорук, Денис Романський та Анастасія Орлова.

Фіналісти конкурсу отримали можливість безкоштовного навчання протягом одного року в Європейському Політехнічному Університеті (Болгарія, м. Перник).

Університет забезпечує можливість навчання на освітніх програмах в найбільш популярних галузях: машинобудування та природничі науки, комп'ютерні системи та мережі, телекомунікації, архітектура.

Також, серед учасників конкурсу визначені володарі сертифікатів на послуги агенції з освіти за кордоном Istudy.

Освіта.ua
11.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!