Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Визначено переможця конкурсу на кращий мотиваційний лист
Визначено переможця конкурсу на кращий мотиваційний лист

Завершився конкурс "Найкращий мотиваційний лист", який проводився навесні освітнім центром "Concept" серед старшокласників та студентів від 16 років

Визначено переможця конкурсу на кращий мотиваційний лист

За умовами конкурсу, учасники мали написати мотиваційного листа англійською мовою (Motivation letter), який, зазвичай, є обов'язковою вимогою при вступі до зарубіжних вищих навчальних закладів. Нагорода - можливість поїхати до однієї з мовних шкіл Великої Британії на 2-тижневий курс англійської мови.

"За час проведення конкурсу, з 11 квітня по 31 травня, ми отримали 48 робот, що демонструє досить високий рівень інформування цільової аудиторії. Хочеться також відзначити високий рівень підготовки конкурсантів", - говорить директор освітнього центру "Concept" Світлана Тимошенко.

Переможницею конкурсу стала студентка 4-го курсу Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Анна Давидова. За найкращий мотиваційний лист студентку нагороджено двотижневим курсом англійської у британській мовній школі Stafford House School of English, що знаходиться у місті Кентербері та пропонує мовні курси для іноземців майже 60 років.

З роботою переможця можна ознайомитись тут.

Освіта.ua
16.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!