Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном IELTS пропонує дослідницькі гранти
IELTS пропонує дослідницькі гранти

Кваліфіковані фахівці та освітні установи можуть подати заявку на фінансування для проведення прикладних досліджень, що відносяться до IELTS та тестування з англійської мови

IELTS пропонує дослідницькі гранти

Проект реалізується організацією IELTS Australia та Британською Радою, починаючи з 1995 року. У цьому році організатори приймають пропозиції для проведення досліджень у трьох великих областях: "Test development and validation issues", "Issues relating to contexts of test use" і "Issues of test impact". Увага може бути також приділена іншим питанням, актуальним для IELTS. Вибрані проекти будуть опубліковані в IELTS Research Reports.

Запропоновані проекти мають відповідати таким критеріям: бути актуальними і корисними як IELTS, так і міжнародній спільноті.

Максимальна сума фінансування для кожної з пропозицій становить £22000 або 36000 австралійських доларів. Термін завершення дослідження - до грудня 2012 року, коли дослідники мають надати повний звіт про виконану роботу.

Проекти мають бути надіслані на електронну та поштову адреси IELTS Australia або Британської Ради не пізніше 30 червня. У вересні будуть обрані кращі проекти, а в жовтні їх автори будуть повідомлені про рішення організаторів.

Більш детальна інформація про дослідницькі гранти IELTS знаходиться на сайті організації за посиланням http://www.ielts.org/researchers/grants_and_awards.aspx

Освіта.ua
06.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!