Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном DEC education в 5-ці найкращих освітніх агентств Східної Європи
DEC education в 5-ці найкращих освітніх агентств Східної Європи

Агентство з освіти за кордоном DEC education третій рік поспіль входить до п'ятірки кращих освітніх агентств Східної Європи

DEC education в 5-ці найкращих освітніх агентств Східної Європи

Такий результат голосування світових освітніх провайдерів LTM Star Awards, що проводиться спеціалізованим виданням Language Travel Magazine (Велика Британія).

Щорічно освітні провайдери з усього світу голосують за своїх бізнес-партнерів, відзначаючи їх успішність, професіоналізм і ефективність у сфері міжнародних консультаційних послуг.

Нагороди присуджуються в більш ніж 20 номінаціях - за географічними регіонами, типом компанії, сфері діяльності та ін.

У 2011 році церемонія нагородження п'яти переможців в кожній з категорій відбудеться 3 вересня в Лондоні в ході Міжнародної освітньої конференції Alphe UK. Детальну інформацію про номінантів та переможців Language Travel Magazine опублікує у своєму серпневому номері.

Голосування LTM Star Awards проходило з 14 лютого по 20 травня цього року. У цьому році в голосуванні взяло участь більше 1000 освітніх агентств, мовних шкіл і центрів Східної Європи.

Освіта.ua
27.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!