Ірландія скасовує візи для громадян країн, які не є членами ЄС

З липня 2011 року по жовтень 2012 року Ірландія скасувала візи для громадян країн, які не є членами Європейського Союзу

Ірландія скасовує візи для громадян країн, які не є членами ЄС

Тепер люди, які планують короткострокові освітні літні курси в Ірландії, можуть приїхати в цю країну без додаткових зусиль, стомлюючого збору фінансових документів і традиційної плати розміром 60 євро.

Експеримент поширюється на тих, у кого вже є дозвіл на короткочасне перебування у Великобританії (британська віза).

11 травня 2011 року ірландський уряд затвердив програму міністра юстиції, рівності і оборони Алана Шаттера з тимчасового скасування віз для негромадян ЄС.

Прийняття програми, що є невід'ємною частиною урядової ініціативи зі створення додаткових робочих місць, ознаменувало великий поворот у державній політиці в імміграційній сфері.

Програма націлена на популяризацію Ірландії як якісного туристичного напрямку та полегшення доступу до неї для громадян країн, які традиційно приносили найбільший дохід у державну скарбницю.

Виступаючи на прес-конференції, присвяченій скасуванню короткострокових віз, Шаттер зазначив, що "зняття бар'єрів на шляху потенційних гостей і туристів виступає ключовим фактором розвитку".

За статистикою, в 2010 році країну відвідало близько 30 тис. осіб. Очікується, що внесення змін у візову політику дозволить розширити туристичний сектор і, отже, створити більше робочих місць.

Програма щодо скасування віз для нерезидентів ЄС набуває чинності з липня 2011 року.

DEC education
19.05.2011