Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Ірландія скасовує візи для громадян країн, які не є членами ЄС
Ірландія скасовує візи для громадян країн, які не є членами ЄС

З липня 2011 року по жовтень 2012 року Ірландія скасувала візи для громадян країн, які не є членами Європейського Союзу

Ірландія скасовує візи для громадян країн, які не є членами ЄС

Тепер люди, які планують короткострокові освітні літні курси в Ірландії, можуть приїхати в цю країну без додаткових зусиль, стомлюючого збору фінансових документів і традиційної плати розміром 60 євро.

Експеримент поширюється на тих, у кого вже є дозвіл на короткочасне перебування у Великобританії (британська віза).

11 травня 2011 року ірландський уряд затвердив програму міністра юстиції, рівності і оборони Алана Шаттера з тимчасового скасування віз для негромадян ЄС.

Прийняття програми, що є невід'ємною частиною урядової ініціативи зі створення додаткових робочих місць, ознаменувало великий поворот у державній політиці в імміграційній сфері.

Програма націлена на популяризацію Ірландії як якісного туристичного напрямку та полегшення доступу до неї для громадян країн, які традиційно приносили найбільший дохід у державну скарбницю.

Виступаючи на прес-конференції, присвяченій скасуванню короткострокових віз, Шаттер зазначив, що "зняття бар'єрів на шляху потенційних гостей і туристів виступає ключовим фактором розвитку".

За статистикою, в 2010 році країну відвідало близько 30 тис. осіб. Очікується, що внесення змін у візову політику дозволить розширити туристичний сектор і, отже, створити більше робочих місць.

Програма щодо скасування віз для нерезидентів ЄС набуває чинності з липня 2011 року.

DEC education
19.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!