Міносвіти оголосило конкурс на навчання та стажування за кордоном

МОНмолодьспорт оголошує конкурс з відбору на навчання студентів та стажування аспірантів, науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном

Міносвіти оголосило конкурс на навчання та стажування за кордоном

Конкурс проводиться з метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників.

Фіналісти конкурсу матимуть змогу проводити авторські дослідження із використанням сучасного обладнання і технологій, опанувати новітні унікальні методи, набути досвід здійснення науково-дослідної та викладацької діяльності та розширити наукові контакти.

Програма здійснюватиметься за такими напрямами: біо- і нанотехнології, мікроелектроніка, мембранні і квантові технології, фотоніка, мікромеханіка, біомеханіка, фізична та біомедична електроніка; інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; нові речовини і матеріали; світлотехніка і джерела світла; інформаційно-вимірювальні технології; авіаційна та ракетно-космічна техніка; хімічна технологія та інженерія; будівництво та архітектура; транспорт і транспортна інфраструктура; міжнародне право.

До участі у конкурсі на навчання за кордоном допускаються студенти державних вищих навчальних закладів денної форми за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра.

     

Студенти мають відповідати таким вимогам: мати високі результати навчання, досягнення у студентській науково-дослідній роботі; володіти англійською мовою або мовою країни, в якій передбачається проходження навчання.

До участі у конкурсі допускаються також аспіранти денної форми навчання, починаючи з другого року навчання.

Науково-педагогічні працівники, які бажають взяти участь у конкурсі, мають працювати у вищому навчальному закладі на постійній основі не менше 1 року, мати науковий ступінь кандидата наук та стаж наукової або науково-педагогічної роботи не менш як три роки.

Обов’язковою умовою для аспірантів та науково-педагогічних працівників є участь у наукових і науково-практичних конференціях, наявність опублікованих наукових робіт та володіння англійською мовою або мовою країни, в якій передбачається проходження стажування.

Для участі у конкурсі необхідно надати на ім’я керівника вищого навчального закладу заяву, витяг з протоколу засідання кафедри ВНЗ з висновком про рекомендацію особи на навчання або стажування, довідку про навчання або звіт про наукову діяльність, проект індивідуального плану навчання або стажування.

За результатами розгляду наданих документів вчена рада ВНЗ має провести попередній відбір учасників та надати пропозиції конкурсній комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Особи, які будуть рекомендовані конкурсною комісією МОН України, мають бути готові до проведення додаткових відборів у закордонних вишах, до яких вони направляються на навчання або стажування.

Детальна інформація про конкурс знаходиться на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за посиланням http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/16_05/8/

Освіта.ua
16.05.2011