Відтепер можна готуватися до здачі IELTS онлайн

Підрозділ Кембриджського університету University of Cambridge ESOL Examinations (Cambridge ESOL) розробив систему онлайн тестування, яка допоможе іноземним студентам у їх підготовці до здачі іспиту IELTS

Відтепер можна готуватися до здачі IELTS онлайн

На думку розробників, нова система навчальних тестів принесе користь іноземним студентам, які щорічно покладаються на результати тестування при вступі в університет або для еміграції в англомовні країни.

З сьогоднішнього дня у відкритому доступі знаходяться тести для тих, хто планує отримати оцінку своїх знань у категоріях IELTS Academic і IELTS General Training.

Слід зазначити, що результати іспиту IELTS Academic приймаються тисячами освітніх програм як доказ володіння студентом англійською мовою, а IELTS General Training складають люди, які хочуть жити і працювати в англомовних країнах, зокрема, Австралії, Канаді та Новій Зеландії.

Шарон Харві, заступник директора з питань підтримки продуктів і послуг Cambridge ESOL, каже: "Існує величезний попит на підготовчі матеріали IELTS у зв'язку з міжнародною важливістю тестування. Навчальні онлайн тести забезпечують нову можливість допомогти студентам підготуватися до IELTS, пропонуючи їм повний комплект тестів на читання, письмо та аудіювання. Отримуючи детальну інформацію та поради, студенти з усього світу будуть знати, що їх очікує на справжньому іспиті".

Зараз всім бажаючим доступні два режими проходження навчального тестування. Test Mode дозволяє керувати настройками та опціями тесту, а Learner Mode супроводжується додатковою підтримкою у вигляді підказок, доступу до словників онлайн і можливістю звіритися з вірними відповідями по мірі того, як користувачі проходять тестування.

Нові навчальні онлайн тести IELTS - чергове нововведення Cambridge ESOL, яке можуть придбати як окремі користувачі, так і школи.

Безкоштовні зразки тестів знаходяться на сайті Cambridge ESOL's IELTS за посиланням www.ielts-preparation.org

Освіта.ua
13.05.2011