Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Реалізація програми "Нова еліта нації"
Реалізація програми "Нова еліта нації"

Незабаром розпочнеться відбір перших 50 учасників, які навчатимуться у Гарвардському університеті та отримають роботу у державному апараті

Реалізація програми "Нова еліта нації"

Анонсована програма президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" дійшла до стадії пілотного проекту, повідомив народний депутат України, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молоді регіони" Андрій Пінчук.

"Програма реформ України потребує нових підходів до оптимізації роботи кожної галузі та організації життя суспільства в цілому. І здійснювати ці реформи повинні спеціалісти нового покоління, які дійсно бажають зробити нашу державу успішною", - зазначив народний депутат України Андрій Пінчук.

За словами депутата, президентський кадровий резерв - це програма з пошуку та залучення талановитих, прогресивно мислячих і цілеспрямованих людей до роботи в пріоритетних проектах державного сектору України.

У пілотному проекті візьмуть участь 50 осіб, яким після відбору й успішного працевлаштування на пріоритетні напрямки у державному апараті буде надана можливість взяти участь у програмі навчання управлінців у Школі державного управління імені Кеннеді при Гарвардському університеті вже у вересні 2011 року.

"На даному етапі важливо залучити до програми активних представників з числа молодіжних лідерів. Програма розрахована саме на тих молодих людей, які не просто показують високі результати у власній спеціалізації, а й здатні організовувати роботу команди, вести за собою інших. Тільки завдяки зусиллям молодих лідерів в Україні оновиться еліта, а з нею - й культура суспільства", - вважає Андрій Пінчук.

Реєстрація та додаткова інформація на сайті: www.presidentcr.gov.ua

Освіта.ua
12.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!