Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Україна планує фінансувати навчання своїх громадян за кордоном
Україна планує фінансувати навчання своїх громадян за кордоном

Кабінет Міністрів України затвердив Положення "Про навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном"

Україна планує фінансувати навчання своїх громадян за кордоном

Положення визначає механізм організації навчання та стажування у провідних закордонних вишах та наукових установах, врегульовує нормативно-правове забезпечення організації державної підтримки бажаючих вчитися та стажуватися за кордоном.

Фінансування витрат на навчання за кордоном протягом одного року буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Згідно з положенням, на навчання та стажування направлятимуться особи, що мають високі досягнення у навчанні та наукові здобутки.

Ці особи мають проводити на високому науковому рівні фундаментальні та прикладні наукові дослідження, а також мають отримати рекомендацію вченої ради відповідної установи.

Перелік пріоритетних напрямків освіти та науки та перелік провідних вишів та наукових установ буде затверджуватись Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.

Також, міністерство буде оголошувати конкурси з відбору кандидатів та визначатиме порядок та умови його проведення.

Освіта.ua
13.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!