Нові партнери і нові можливості агентства Istudy

25-27 березня 2011 року освітнє агентство Istudy взяло участь у міжнародній освітній виставці ICEF, яка проходила в Москві в готелі Ritz Carlton

Нові партнери і нові можливості агентства Istudy

У заході взяли участь понад 300 зарубіжних освітніх установ. Під час зустрічей з представниками зарубіжних вузів фахівці Istudy отримали інформацію про запропоновані освітні програми, особливості вступу, навчання, проживання, дозвілля у вищих навчальних закладах за кордоном.

Також, з багатьма навчальними закладами були укладені договори співпраці, завдяки чому агентство Istudy тепер є офіційним представником ще більшої кількості провідних зарубіжних освітніх установ.

З новими знаннями та новими партнерами, освітнє агентство Istudy тепер може запропонувати великий спектр освітніх програм, враховуючи всі індивідуальні побажання, інтереси, вимоги, захоплення і можливості клієнтів.

В освітньому агентстві Istudy ви можете отримати професійні консультації про переваги навчання в тій чи іншій країні, особливості зарубіжних навчальних закладів, існуючі освітні програми та тенденції освітнього ринку.

Із запитаннями щодо навчання за кордоном ви можете звернутись до менеджерів освітнього агентства Istudy за тел. (044) 235-07-55, (044) 222-79-19.

Освіта.ua
12.04.2011