Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Освітнє агентство "Istudy" братиме участь у виставці "Освіта за кордоном"
Освітнє агентство "Istudy" братиме участь у виставці "Освіта за кордоном"

7-9 квітня 2011 року в Києві в приміщенні Національного центру "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбудеться Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном"

Освітнє агентство "Istudy" братиме участь у виставці "Освіта за кордоном"

Освітнє агентство "Istudy" щорічно приймає участь в цьому заході, і в цьому році запрошує всіх бажаючих відвідати свій стенд, дізнатися більше про мовні курси та освітні програми за кордоном.

У виставці братимуть участь закордонні університети, бізнес-школи, коледжі, середні школи, школи готельного господарства та туризму, мовні школи, національні освітні асоціації різних країн світу, агенції з послуг у сфері закордонної освіти.

Цього року відвідувачі виставки зможуть отримати вичерпну інформацію з перших рук про системи освіти різних країн, навчальні програми, умови вступу до закордонних вузів і шкіл, фінансові вимоги.

Також у програмі виставки планується проведення семінарів та "круглих столів" з питань міжнародного співробітництва у сфері освіти та впровадження сучасних технологій, презентацій молодіжних програм, програм обміну учнями і студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти та працевлаштування молоді.

У тематичний розділ виставки "Освіта за кордоном" входять мовні курси, канікулярні програми, підготовка до вступу до університетів, професійна підготовка та стажування, вища освіта, бізнес-програми.

З питань участі освітнього агентства "Istudy" у виставці "Освіта за кордоном" звертайтеся до менеджерів агентства за тел. (044) 222-79-19.

Освіта.ua
05.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!