Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Сертифікований іспит з чеської мови
Сертифікований іспит з чеської мови

Чеський центр у Києві спільно з Інститутом Філології КНУ ім. Тараса Шевченка та Карловим університетом у Празі, проводять набір усіх бажаючих підтвердити свої знання з чеської мови

Сертифікований іспит з чеської мови

Сертифікований іспит з чеської мови перевіряє знання на чотирьох рівнях (А1, А2, В1, В2) відповідно до критеріїв Єдиного європейського мовного стандарту. На іспиті перевіряються основні мовні навички, їх письмовий та усний прояв.

Іспит складається з таких чотирьох частин: читання з переказом і відповіддю на питання, аудіювання, твір, усна частина.

Сертифікат, за результатами іспиту, не має обмеження у часі та за бажанням видається чеською або англійською мовами.

Тестування проводять викладачі Інституту мовної та професійної підготовки при Карловому університеті, Прага.

Іспит визнається багатьма роботодавцями в Чеській Республіці, за кордоном, а також навчальними закладами. Сертифікат може також визнаватися на вступних іспитах до вузів.

Сертифікований іспит з чеської мови надає перевагу під час працевлаштування, допомагає у кар’єрному зростанні, надасть можливість безкоштовного навчання у вузах Чехії.

Складання іспиту платне. Оплата здійснюється не пізніше ніж за 21 робочий день до дати самого іспиту. Вартість іспитів: А1 – 150 євро, А2 - 160 євро, В1 - 190 євро, В2 - 200 євро.

Дата проведення іспитів: субота 11 червня 2011 року, неділя 12 червня 2011 року. Час початку іспитів: 10:00 год.

Для запису на іспит потрібно заповнити зразок заяви на сайті Чеського центру та відправити на електронну адресу semenova@czech.cz.

Освіта.ua
05.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!