Університет Нікосії (Кіпр) візьме участь у виставці "Освіта за кордоном" у Києві

7-9 квітня 2011 року Університет Нікосії (Кіпр) братиме участь у виставці "Освіта за кордоном", яка відбудеться у м. Києві в приміщенні Національного центру "Український дім" (вул. Хрещатик, 2)

Університет Нікосії (Кіпр) візьме участь у виставці "Освіта за кордоном" у Києві

Відвідувачі виставки зможуть відвідати стенд Університету Нікосії (Кіпр), поспілкуватися з Наталією Фоміною, директором Представництва Університету Нікосії в Україні, отримати найточнішу інформацію про те, які переваги навчання на Кіпрі і в Університеті Нікосії, зокрема.

Крім цього, учасники виставки зможуть ознайомитися з величезним вибором програм бакалаврату та магістратури в університеті, дізнатися про вартість навчання та знижки (до 50%), які можуть отримати українські студенти у 2011 році.

За додатковою інформацією, що стосується участі Університету Нікосії у виставці "Освіта за кордоном", ви можете звернутися до директора Представництва Університету Нікосії в Україні за тел. (048) 726-24-02, моб. (068) 252-18-79.

Довідка:
Університет Нікосії заснований у 1980 році. Беручи до уваги індивідуальні та колективні потреби своїх студентів, Університет Нікосії постійно модернізує свої освітні процеси. Випускники Університету отримують диплом європейського зразка, який високо котується на території Європейського Союзу. Навчання в університеті супроводжується рядом студентських, спортивних і культурних заходів. Університет бере активну участь у європейських науково-дослідних проектах в якості партнера і координуючої установи.

Освіта.ua
04.04.2011