Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Освітній центр "Concept" візьме участь у виставці "Освіта за кордоном"
Освітній центр "Concept" візьме участь у виставці "Освіта за кордоном"

7-9 квітня 2011 року освітній центр "Concept" візьме участь у виставці "Освіта за кордоном", яка відбудеться у м. Києві в приміщенні Національного центру "Український дім" (вул. Хрещатик, 2)

Освітній центр "Concept" візьме участь у виставці "Освіта за кордоном"

Відвідувачі виставки зможуть преглянути стенд освітнього центру "Concept", поспілкуватися з фахівцями, отримати повну консультацію щодо можливостей навчання у Великій Британії.

У рамках програми освітніх заходів виставки, на стенді освітнього центру "Concept" будуть проходити презентації літніх програм для дітей та дорослих, консультації на теми "Як підготуватися до вступу до британської школи-пансіону", "Вступ до британськіх університетів", "Магістерські програми", "Програми дистанційного навчання", які є найбільш популярними серед українських студентів.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до менеджерів освітнього центру "Concept" за тел. (044) 362-32-62.

Детальніше про проведення виставки "Освіта за кордоном">>>.

Освіта.ua
31.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!