Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У Новій Зеландії вводиться нова візова система для студентів
У Новій Зеландії вводиться нова візова система для студентів

З лютого 2011 року згідно з новим Імміграційним актом Нової Зеландії, іноземні студенти мають право перебувати в країні по тимчасовій візі (interim visa), поки їх дозвіл на навчання знаходиться в обробці

У Новій Зеландії вводиться нова візова система для студентів

Ця віза дозволяє студентам почати навчання без зволікання, в той час як раніше їм було необхідно проходити довгий процес перевірки поліцією, а також медичне обстеження.

Міністр імміграції Нової Зеландії Джонатан Коулмен пояснив, що умови і критерії отримання студентської візи не змінюються. Нове правило має зробити процес отримання постійної візи більш гладким і спокійним.

Ще одна зміна в імміграційному законодавстві країни стосується медичного обстеження студентів, що знаходяться на навчанні у вищих навчальних закладах Нової Зеландії.

Відтепер студенти можуть проходити медичне обстеження раз на три роки, що за термінами відповідає тривалості програми бакалаврату у вузах країни.

Згідно з дослідженням, проведеним Департаментом праці Нової Зеландії в 2011 році, 31% з 70 тисяч іноземних студентів, які щорічно навчаються у країні, отримують роботу і залишаються жити в Новій Зеландії.

Language Travel Magazine, переклад Освіта.ua.

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!