Велика Британія переглядає правила видачі студентських віз

Таке рішення викликане фактами зловживання з боку приватних вищих навчальних закладів. Таким чином, уряд планує взяти під контроль імміграційний процес

Велика Британія переглядає правила видачі студентських віз

Про це заявила міністр внутрішніх справ Великої Британії Тереза Мей.

Основні зміни стосуються коледжів, які до кінця 2012 року мають отримати акредитацію в офіційній інспекції освіти, а також студентів, до яких підвищуються вимоги володіння англійською мовою. Студентам, які не в змозі спілкуватися без перекладача, буде відмовлено у візі.

І тільки студенти університетів і коледжів, що фінансуються за рахунок публічних джерел, зможуть працювати офіційно, а аспіранти та студенти вузів, які фінансує держава, будуть мати право викликати родичів до Великої Британії, у той час як зараз, всі студенти мають таке право.

Для різних категорій студентів буде обмежено час офіційного перебування у Великій Британії за студентською візою до 3 або 5 років. При цьому, буде ліквідована програма Tier 1 (Post-study work), тобто після закінчення навчання студенти будуть зобов'язані виїхати з країни за винятком тих, у кого вже є офіційна пропозиція від роботодавця.

Крім того, британський уряд планує створити нові можливості для студентів, які можуть реалізувати інноваційні бізнес-ідеї у Великій Британії.

Тереза Мей підкреслила, що мета уряду - допомогти студентам отримати освіту в країні, а потім повернутися на батьківщину, щоб застосувати набуті знання.

Освіта.ua
26.03.2011