Університет Blaise-Pascal (Франція) пропонує стипендію студентам-фізикам

5 тисяч євро - таку стипендію пропонує університет Blaise Pascal іноземцям та французам, які планують отримати магістерський ступінь з фізики елементарних часток

Університет Blaise-Pascal (Франція) пропонує стипендію студентам-фізикам

До конкурсу допускаються студенти, які успішно склали іспит на бакалавра у Франції або мають диплом іноземного вузу, який відповідає чотирьом рокам навчання у вищому навчальному закладі за спеціальністю "фізика".

Програма навчання поділена на два етапи. Перший етап - 200 годин за темою "фізика елементарних часток". Частина лекцій проводиться англійською мовою, тому знання англійської мови буде перевагою. Другий етап - 5 місяців дослідницької практики. Студенти мають можливість взяти участь у трьох з чотирьох можливих експериментів, які проводяться з великим андронним коллайдером у Франції та США.

Заявки на вступ до університету Blaise-Pascal необхідно подати до 1 травня 2011 року за адресою: Michèle Chadelas, secrétariat du Master de Physique, Laboratoire de Physique Corpusculaire (LPC), Université Blaise Pascal, 24 Avenue des Landais, 63177 Aubière Cedex.

Пакет має містити наступні документи:

  • заповнену реєстраційну форму;
  • заяву про цілі навчання;
  • детальне резюме;
  • копію паспорта (сторінки з фотографією);
  • детальну розшифровку оцінок, отриманих за останні три роки навчання в університеті;
  • копію диплома (з перекладом, якщо необхідно);
  • рекомендаційний лист від викладача (у запечатаному конверті).

Якщо студент розраховує жити в студентському містечку, до 1 квітня необхідно отримати Campus France number у французькому посольстві або консульстві.

Більше інформації можна отримати на Інтернет-сторінці університету Blaise-Pascal http://www.univ-bpclermont.fr/FORMATIONS/Master/physique/

Довідка:
Університет Blaise-Pascal ще називають університетом Clermont-Ferrand II. Обидві назви історично збереглися з 1976 року, коли єдиний університет Clermont-Ferrand розділився на два вищі навчальні заклади з різною спрямованістю. На сьогоднішній день університет Blaise-Pascal пропонує близько 15 тисяч місць студентам, які бажають вивчати гуманітарні науки, мистецтво, технічні та прикладні науки, інженерну справу.

Освіта.ua
26.03.2011