Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Університет Blaise-Pascal (Франція) пропонує стипендію студентам-фізикам
Університет Blaise-Pascal (Франція) пропонує стипендію студентам-фізикам

5 тисяч євро - таку стипендію пропонує університет Blaise Pascal іноземцям та французам, які планують отримати магістерський ступінь з фізики елементарних часток

Університет Blaise-Pascal (Франція) пропонує стипендію студентам-фізикам

До конкурсу допускаються студенти, які успішно склали іспит на бакалавра у Франції або мають диплом іноземного вузу, який відповідає чотирьом рокам навчання у вищому навчальному закладі за спеціальністю "фізика".

Програма навчання поділена на два етапи. Перший етап - 200 годин за темою "фізика елементарних часток". Частина лекцій проводиться англійською мовою, тому знання англійської мови буде перевагою. Другий етап - 5 місяців дослідницької практики. Студенти мають можливість взяти участь у трьох з чотирьох можливих експериментів, які проводяться з великим андронним коллайдером у Франції та США.

Заявки на вступ до університету Blaise-Pascal необхідно подати до 1 травня 2011 року за адресою: Michèle Chadelas, secrétariat du Master de Physique, Laboratoire de Physique Corpusculaire (LPC), Université Blaise Pascal, 24 Avenue des Landais, 63177 Aubière Cedex.

Пакет має містити наступні документи:

  • заповнену реєстраційну форму;
  • заяву про цілі навчання;
  • детальне резюме;
  • копію паспорта (сторінки з фотографією);
  • детальну розшифровку оцінок, отриманих за останні три роки навчання в університеті;
  • копію диплома (з перекладом, якщо необхідно);
  • рекомендаційний лист від викладача (у запечатаному конверті).

Якщо студент розраховує жити в студентському містечку, до 1 квітня необхідно отримати Campus France number у французькому посольстві або консульстві.

Більше інформації можна отримати на Інтернет-сторінці університету Blaise-Pascal http://www.univ-bpclermont.fr/FORMATIONS/Master/physique/

Довідка:
Університет Blaise-Pascal ще називають університетом Clermont-Ferrand II. Обидві назви історично збереглися з 1976 року, коли єдиний університет Clermont-Ferrand розділився на два вищі навчальні заклади з різною спрямованістю. На сьогоднішній день університет Blaise-Pascal пропонує близько 15 тисяч місць студентам, які бажають вивчати гуманітарні науки, мистецтво, технічні та прикладні науки, інженерну справу.

Освіта.ua
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!