Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У Росії планують готувати фахівців-медіаторів
У Росії планують готувати фахівців-медіаторів

Міністерство освіти і науки Російської Федерації опублікувало на своєму сайті програму підготовки фахівців з примирення і вирішення спорів

У Росії планують готувати фахівців-медіаторів

Як стверджують її автори, успішне освоєння цієї програми дає особі необхідні знання, вміння і навички для ведення медиативної діяльності на професійному рівні, що передбачає їх широке практичне застосування.

Крім того, освоївши це програму, людина отримує можливість викладати в якості тренера в рамках освітніх програм "Медіація. Базовий курс" та "Медіація. Курс підготовки тренерів-медіаторів".

У тексті програми зазначено, що вона є додатковою освітньою програмою професійної перепідготовки та складається з трьох програм підвищення кваліфікації: "Медіація. Базовий курс", "Медіація. Особливості застосування медіації", "Медіація. Курс підготовки тренерів-медіаторів".

Кожна з трьох освітніх програм підвищення кваліфікації завершується підсумковою атестацією й видачею документа про підвищення кваліфікації, форма якого визначається навчальним закладом. Освоєння програми в цілому розраховане на п'ять років.

ЛIГАБiзнесIнформ
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!