Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Навчання в США для українських старшокласників - програма обміну FLEX
Навчання в США для українських старшокласників - програма обміну FLEX

Починаючи з 1992 року, успішно функціонує некомерційна програма обміну старшокласниками FLEX (Future Leaders Exchange)

Навчання в США для українських старшокласників - програма обміну FLEX

Програма повністю фінансується Урядом США. Її було ініційовано як засіб досягнення взаєморозуміння між країнами колишнього СРСР і США.

На даний момент у програмі FLEX мають право брати участь учні 8, 9 та 10 класів, які є громадянами країни, в якій проживають, добре знають англійську мову, мають хороші або відмінні оцінки.

Обов'язковою умовою є те, що аплікант протягом останніх п'яти років не проживав у Сполучених Штатах (допускається виключення, якщо термін проживання в США не перевищував трьох місяців).

Програма розрахована на один рік, протягом якого учень проживає в американській родині. По закінченні цього періоду школяр зобов'язаний повернутися на батьківщину.

Конкурс серед кандидатів проводиться в три етапи. На першому етапі конкурсанти мають здати тест на знання англійської мови, завдання якого складаються з використанням матеріалів міжнародної системи тестування TOEFL.

Другий етап - більш складний тест у формі твору. На третьому етапі учасники конкурсу проходять усну співбесіду, пишуть есе, заповнюють анкету.

Фіналісти програми отримують матеріальну допомогу (стипендію), а саме: безкоштовний проїзд до місця проживання в США, часткову страховку і щомісячні виплати на кишенькові витрати.

Інформація про умови участі в конкурсі програми FLEX на 2011-2012 рік з'явиться на сайті програми FLEX (http://apps.americancouncils.org/FLEX/) восени 2011 року.

Освіта.ua
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!