Навчання в США для українських старшокласників - програма обміну FLEX

Починаючи з 1992 року, успішно функціонує некомерційна програма обміну старшокласниками FLEX (Future Leaders Exchange)

Навчання в США для українських старшокласників - програма обміну FLEX

Програма повністю фінансується Урядом США. Її було ініційовано як засіб досягнення взаєморозуміння між країнами колишнього СРСР і США.

На даний момент у програмі FLEX мають право брати участь учні 8, 9 та 10 класів, які є громадянами країни, в якій проживають, добре знають англійську мову, мають хороші або відмінні оцінки.

Обов'язковою умовою є те, що аплікант протягом останніх п'яти років не проживав у Сполучених Штатах (допускається виключення, якщо термін проживання в США не перевищував трьох місяців).

Програма розрахована на один рік, протягом якого учень проживає в американській родині. По закінченні цього періоду школяр зобов'язаний повернутися на батьківщину.

Конкурс серед кандидатів проводиться в три етапи. На першому етапі конкурсанти мають здати тест на знання англійської мови, завдання якого складаються з використанням матеріалів міжнародної системи тестування TOEFL.

Другий етап - більш складний тест у формі твору. На третьому етапі учасники конкурсу проходять усну співбесіду, пишуть есе, заповнюють анкету.

Фіналісти програми отримують матеріальну допомогу (стипендію), а саме: безкоштовний проїзд до місця проживання в США, часткову страховку і щомісячні виплати на кишенькові витрати.

Інформація про умови участі в конкурсі програми FLEX на 2011-2012 рік з'явиться на сайті програми FLEX (http://apps.americancouncils.org/FLEX/) восени 2011 року.

Освіта.ua
26.03.2011