Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS
У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS

IELTS підтверджує репутацію найпопулярнішої системи тестування на знання англійської мови, подолавши рекордну позначку в 1,5 мільйона тестів за 2010 рік

У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS

Починаючи з 1995 року кількість кандидатів, бажаючих здати цей тест, весь час зростає.

Країни Північної Америки, Філіппіни і Гонконг продемонстрували найактивніше зростання інтересу до іспиту IELTS за минулий рік, у той час як Китай, Австралія й Індія продовжують утримувати позиції лідерів серед країн, де IELTS користується попитом.

У IELTS (International English Language Testing System) вважають, що зростання кількості тестів, що складаються, обумовлюється двома основними причинами.

По-перше, на сьогодні тестування проводиться в 800 точках в 130 країнах світу. По-друге, зараз в світі налічується більше 6 тисяч установ, які покладаються на тестування за системою IELTS в тих випадках, коли рівень знання англійської мови є важливим чинником для прийняття рішення. Серед таких установ - університети, професійні організації, імміграційні служби.

Самі кандидати серед основних причин необхідності проходження іспиту IELTS називають вступ до навчальних закладів за кордоном та міграційні цілі.

Як повідомлялося раніше, 29 березня головний екзаменатор і головний тренер екзаменаторів IELTS Ендрю Томас проведе майстер-клас у Києві для всіх бажаючих. У ході майстер-класу Ендрю Томас розповість про основні помилки і важливі аспекти іспиту, які не зазначені в жодному підручнику.

Довідка: IELTS - міжнародна система тестування рівня володіння англійською мовою. IELTS оцінює знання кандидатів, для яких англійська мова не є рідною, за чотирма критеріями: аудіювання, читання, письмо і говоріння. Існує два модулі: general - для тих, хто планує іммігрувати, і academic - для тих, хто планує освіту за кордоном.

Сертифікат IELTS потрібен при вступі до освітніх закладів у всьому світі, а також у ході імміграційного процесу в ряді країн.

Освіта.ua
25.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!