Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Міжнародна парламентська стипендія німецького Бундестаґу на 2012 рік
Міжнародна парламентська стипендія німецького Бундестаґу на 2012 рік

Німецький бундестаг надає можливість випускникам українських вищих навчальних закладів с добрим знанням німецької мови отримати стипендію

Міжнародна парламентська стипендія німецького Бундестаґу на 2012 рік

Міжнародна парламентська стипендія (МПС) орієнтована на кваліфікованих молодих талантів, які у себе на батьківщині прагнуть активно обстоювати демократичні цінності.

Поряд з 15-тижневою діяльністю в бюро одного з депутатів Німецького Бундестагу, міжнародна парламентська стипендія включає інформаційні програми, семінари та можливість відвідування навчальних заходів у трьох берлінських університетах.

Стипендія передбачає щомісячну субвенцію в розмірі 450 євро, безкоштовне проживання, а також медичне страхування. Крім того, покриваються витрати на проїзд до Берліна та у зворотному напрямку.

Програма триватиме з 1 березня до 31 липня 2012 року. Подати заявки необхідно до 30 червня 2011 року.

Детальніша інформація, а також анкети заявок містяться на інтернет-сторінці Німецького Бундестаґу – http://www.bundestag.de/ips.

У разі виникнення запитань можна звернутись до Посольства Німеччини у Києві за тел.: (044) 247-68-12. А також по e-mail: Ольга Сердечна: pol-30@kiew.diplo.de або Оксана Ковальчук: pol-31@kiew.diplo.de.

Освіта.ua
24.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!