Компанія "Есперанто Тревел" взяла участь у виставці елітних середніх шкіл у Англії

10-12 березня 2011 року в англійському місті Олд Віндзор відбулась чергова щорічна конференція British Boarding Schools Workshop (BBSW)

Компанія "Есперанто Тревел" взяла участь у виставці елітних середніх шкіл у Англії

Конференція зібрала 50 британських шкіл і більше 60 найбільших освітніх агентств з усього світу.

BBSW має репутацію найбільш успішного заходу, де представники британських шкіл особисто зустрічаються з авторитетними освітніми агентами, що представляють 50 країн світу.

Метою заходу є встановлення довготривалого співробітництва між школами та освітніми агентствами. Під час конференції представники шкіл знаходять іноземних студентів, а агентства підшукують відповідні школи для своїх клієнтів.

Для шкіл конференція BBSW представляє прекрасну можливість зустрітися з агентами з різних країн, заощаджуючи час і гроші. Для освітніх агентств - це майданчик для спілкування з багатьма представниками шкіл за короткий час, без необхідності численних відряджень.

Протягом двох днів, представники агентств і шкіл проводили зустрічі, що були засновані на взаємній довірі та сприяли успішній співпраці сторін.

Компанія "Есперанто Тревел", у особі директора Дар’ї Лантух, також взяла участь у цій конференції. Директор "Есперанто Тревел" зустрілась з представниками 30-ти елітних шкіл-пансіонів, серед яких і ті школи, в яких вже навчаються клієнти компанії.

Консультацію щодо отримання середньої освіти у Великій Британії ви можете отримати у менеджерів компанії "Есперанто Тревел" за телефонами (044) 499-66-54, 592-52-77, 592-52-37.

Освіта.ua
23.03.2011