Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Компанія "Есперанто Тревел" взяла участь у виставці елітних середніх шкіл у Англії
Компанія "Есперанто Тревел" взяла участь у виставці елітних середніх шкіл у Англії

10-12 березня 2011 року в англійському місті Олд Віндзор відбулась чергова щорічна конференція British Boarding Schools Workshop (BBSW)

Компанія "Есперанто Тревел" взяла участь у виставці елітних середніх шкіл у Англії

Конференція зібрала 50 британських шкіл і більше 60 найбільших освітніх агентств з усього світу.

BBSW має репутацію найбільш успішного заходу, де представники британських шкіл особисто зустрічаються з авторитетними освітніми агентами, що представляють 50 країн світу.

Метою заходу є встановлення довготривалого співробітництва між школами та освітніми агентствами. Під час конференції представники шкіл знаходять іноземних студентів, а агентства підшукують відповідні школи для своїх клієнтів.

Для шкіл конференція BBSW представляє прекрасну можливість зустрітися з агентами з різних країн, заощаджуючи час і гроші. Для освітніх агентств - це майданчик для спілкування з багатьма представниками шкіл за короткий час, без необхідності численних відряджень.

Протягом двох днів, представники агентств і шкіл проводили зустрічі, що були засновані на взаємній довірі та сприяли успішній співпраці сторін.

Компанія "Есперанто Тревел", у особі директора Дар’ї Лантух, також взяла участь у цій конференції. Директор "Есперанто Тревел" зустрілась з представниками 30-ти елітних шкіл-пансіонів, серед яких і ті школи, в яких вже навчаються клієнти компанії.

Консультацію щодо отримання середньої освіти у Великій Британії ви можете отримати у менеджерів компанії "Есперанто Тревел" за телефонами (044) 499-66-54, 592-52-77, 592-52-37.

Освіта.ua
23.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!