Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Головний екзаменатор IELTS розповість українцям про секрети та особливості іспиту
Головний екзаменатор IELTS розповість українцям про секрети та особливості іспиту

Students International IELTS Test Centre організовує безкоштовний майстер-клас, що пройде під керівництвом провідного міжнародного експерта Ендрю Томаса

Головний екзаменатор IELTS розповість українцям про секрети та особливості іспиту

Майстер-клас має на меті ознайомити про подробиці, структуру та тонкощі підготовки до іспиту IELTS та розрахований для тих, хто планує навчання, роботу або проживання в англомовному середовищі.

Andrew Thomas є головним екзаменатором та головним тренером екзаменаторів IELTS. За його плечима багаторічний досвід викладацької практики, більше 20 років стажу в якості екзаменатора та тренера екзаменаторів IELTS.

Під керівництвом Ендрю Томаса працює група авторів, яка складає екзаменаційні завдання тесту. Він, як ніхто інший ознайомлений із запитаннями та відповідями до тесту IELTS.

У ході майстер-класу він розповість про головні помилки та важливі аспекти іспиту, що не зазначені в жодному підручнику.

Минулого року Students International IELTS Test Centre вже організовував подібний захід, за результатами якого, присутні почерпнули багато корисної інформації з різних модулів іспиту.

Зазначимо, що сертифікат IELTS є незаперечним доказом знання англійської мови, який визнається у більш ніж 120 країнах світу. Власники IELTS мають можливість навчатися та працювати в будь-якій країні, де англійська використовується як розмовна мова та мова ділового спілкування.

Захід відбудеться 29 березня о 19.00 в культурно-освітньому центрі "Майстер-клас".

Адреса проведення: Київ, вул. Лаврська, 16 (колишня Мазепи, 34). Вхід безкоштовний.

Для реєстрації необхідно заповнити контактну форму на сайті компанії.

Освіта.ua
11.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!