Головний екзаменатор IELTS розповість українцям про секрети та особливості іспиту

Students International IELTS Test Centre організовує безкоштовний майстер-клас, що пройде під керівництвом провідного міжнародного експерта Ендрю Томаса

Головний екзаменатор IELTS розповість українцям про секрети та особливості іспиту

Майстер-клас має на меті ознайомити про подробиці, структуру та тонкощі підготовки до іспиту IELTS та розрахований для тих, хто планує навчання, роботу або проживання в англомовному середовищі.

Andrew Thomas є головним екзаменатором та головним тренером екзаменаторів IELTS. За його плечима багаторічний досвід викладацької практики, більше 20 років стажу в якості екзаменатора та тренера екзаменаторів IELTS.

Під керівництвом Ендрю Томаса працює група авторів, яка складає екзаменаційні завдання тесту. Він, як ніхто інший ознайомлений із запитаннями та відповідями до тесту IELTS.

У ході майстер-класу він розповість про головні помилки та важливі аспекти іспиту, що не зазначені в жодному підручнику.

Минулого року Students International IELTS Test Centre вже організовував подібний захід, за результатами якого, присутні почерпнули багато корисної інформації з різних модулів іспиту.

Зазначимо, що сертифікат IELTS є незаперечним доказом знання англійської мови, який визнається у більш ніж 120 країнах світу. Власники IELTS мають можливість навчатися та працювати в будь-якій країні, де англійська використовується як розмовна мова та мова ділового спілкування.

Захід відбудеться 29 березня о 19.00 в культурно-освітньому центрі "Майстер-клас".

Адреса проведення: Київ, вул. Лаврська, 16 (колишня Мазепи, 34). Вхід безкоштовний.

Для реєстрації необхідно заповнити контактну форму на сайті компанії.

Освіта.ua
11.03.2011