Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Магістерські стипендії від університету Віадріна у Німеччині
Магістерські стипендії від університету Віадріна у Німеччині

Європейський університет Віадріна, що у Франкфурті-на-Одері, надає стипендії для молодих українців, які хочуть отримати у Німеччині ступінь магістра. Підтримка надається за широким переліком спеціальностей

Магістерські стипендії від університету Віадріна у Німеччині

Тим, хто отримав в Україні ступінь бакалавра і може похвалитися гарними оцінками та рекомендаціями викладачів, можна сміливо подавати заявку на стипендію університету Віадріна.

Ця вища школа на німецько-польському кордоні традиційно відкрита для студентів і молодих науковців зі Східної Європи. Тут навчаються багато поляків, українців, угорців та росіян. Чимало з них отримують стипендії.

Заявки від українців цього року приймаються на такі магістерські програми:

  • Європейські студії (центральні предмети – право, культурологія, економіка або політологія).
  • International Business Administration (напрямки: Finance, Accounting, Controlling & Taxation; Finance & International Economics; Information & Operations Management; менеджмент і маркетинг).
  • Історія європейської культури.
  • Культура та історія Центральної та Східної Європи.
  • Соціокультурні науки.
  • Intercultural Communication Studies.
  • Magister Legum (LLM; додаткова кваліфікація з німецького права для іноземних юристів).

Стипендія надається на два роки (за програмою LLM – один рік) для отримання ступеня магістра. На момент подачі заявки аплікант не може перебувати у Німеччині за будь-якою з програм.

Також, потрібен високий рівень знань німецької та англійської мов (B1/B2). Паралельне навчання в Україні у період отримання стипендії не допускається.

Навчання триватиме з першого серпня 2011 року по 31 липня 2013 року (LLM – до 31 липня 2012 року).

Термін подачі заявок: до 31 березня 2011 року. Кошти надаються міністерством закордонних справ Німеччини, координатором програми виступає Німецька академічна служба обмінів (DAAD).

Заяви на отримання стипендій необхідно подавати до інформаційного центру DAAD у Києві за адресою: проспект Перемоги 37 (КПІ), корп. 6.

Інформацію та консультації щодо цієї програми можна отримати за адресою infodaad.org.ua. Подальша інформація про програму також на сторінці університету Віадріна: www.europa-uni.de.

Deutsche Welle
01.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!