Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном "Students International" проводить виставку "Освіта за кордоном"
"Students International" проводить виставку "Освіта за кордоном"

15 лютого з 12.00 до 19.00 провідна компанія на ринку освіти за кордоном "Students International" організовує виставку "Освіта за кордоном" в Києві

"Students International" проводить виставку "Освіта за кордоном"

Кожен бажаючий може скористатися унікальною можливістю зустрітися з представниками навчальних закладів з різних країн. У виставці беруть участь провідні школи, коледжі, університети та мовні центри Австралії, Нової Зеландії, Канади, Великобританії, США, Греції, Ірландії, Мальти та Швейцарії.

Будуть представлені: Academia International (Австралія), Seneca College (Канада), ILAC (Канада), America Academy (Кіпр), Navitas (Австралія), PHIMS (Нова Зеландія), Alpine Centre (Греція) та багато інших.

У відвідувачів буде можливість дізнатися достовірну і вичерпну інформацію з багатьох питань "з перших вуст", пов'язаних з освітою за кордоном.

Фахівці компанії "Students International" проконсультують з питань оформлення студентських віз.

В рамках виставки проводитиметься розіграш безкоштовного навчання на курсах вивчення іноземних мов у Канаді. Для участі у розіграші необхідно зареєструватися на сайті виставки: http://www.studinter.ru/text_price.html.

Виставка пройде 15 лютого, з 12.00 до 19.00, у готелі Русь, за адресою: Київ, вул. Госпітальна 4. Вхід вільний.

Довідка:
Центр навчання за кордоном "Students International" працює на ринку вже 18 років і є зразком якості. З 1993 року компанія щорічно відправляє за кордон близько 1000 студентів. Навчальні заклади-партнери "Students International" працюють в Австралії, Новій Зеландії, Канаді, Великобританії, Ірландії, Мальті, Франції, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Італії, Іспанії, Греції та Японії. Компанія "Students International" є офіційним представником 180 мовних шкіл, 300 коледжів, 200 інститутів і університетів в усьому світі. У 2009 році компанія "Students International" стала призером найпрестижнішої нагороди у сфері освітніх послуг "Краще освітнє агентство Східної Європи 2009" за версією журналу "Language Travel Magazine".

Освіта.ua
10.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!